سیمئونه: برای دربی مادرید نگران چیز خاصی نیستم، مودریچ هنوز هم تأثیرگذارترین بازیکن رئال است

سرمربی آرژانتینی تیم اتلتیکومادرید گفت: برای دربی مادرید به چیز خاصی که بابت آن نگرانی داشته باشیم، فکر نمی کنم.

سیمئونه: برای دربی مادرید نگران چیز خاصی نیستم، مودریچ هنوز هم تأثیرگذارترین بازیکن رئال است

به گزارش خبرنگاران، دیه گو سیمئونه سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید در نشست خبری پیش از بازی خانگی فردا شب (شنبه) تیمش مقابل رئال مادرید در هفته بیست و سوم لالیگا به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

او در جواب این سؤال که آیا خستگی ناشی از مصاف با بارسلونا در نیمه نهایی جام حذفی روی عملکرد رئال مادرید برای دربی مادرید تأثیر منفی خواهد گذاشت، گفت: ما می خواهیم اینگونه فرض کنیم که حریف با بهترین شرایط ممکن پا به میدان می گذارد. بنابراین به بهترین شکل ممکن خودمان را برای این مسابقه آماده خواهیم کرد.

سرمربی آرژانتینی روخی بلانکو درباره وضعیت تیمش اضافه کرد: وضعیت مان خوب است. در بازی های قبلی هم ما عملکرد خوبی داشتیم. البته در بازی مقابل بتیس ما به بازی مان آنقدر که لازم بود، عمق ندادیم و امیدوارم که در بازی مقابل رئال مادرید این مشکل رفع گردد.

سیمئونه در پاسخ به این سؤال که برای این بازی چه چیزی بیش از همه او را نگران می نماید، گفت: من به چیز خاصی که بابت آن نگرانی داشته باشیم، فکر نمی کنم. دغدغه من خود بازی به صورت کلی است.

سانتیاگو سولاری، سرمربی رئال مادرید برای مدتی کوتاهی در تیم سن لورنسوی آرژانتین زیر نظر سیمئونه کار کرد. سیمئونه در پاسخ به این سؤال که چقدر از هموطنش شناخت دارد؟ گفت: من او را از مدت ها پیش می شناختم. من این فرصت را داشتم که او را تمرین دهم اما بعد از آن هم ما به مناسبت های مختلف با یکدیگر ملاقات هایی داشتیم. او پتانسیل و توانایی های زیادی دارد. به عنوان یک آرژانتینی من از رویارویی با او بسیار خوشحالم. او چگونه مربی ای است؟ الان زمان مناسبی برای پاسخ به این سؤال نیست. اگر سانتیاگو خودش این سؤال را از من بپرسد، به او خواهم گفت.

سیمئونه در پاسخ به این سؤال که به نظر او تأثیرگذارترین بازیکن حال حاضر رئال مادرید چه کسی است، گفت: مودریچ و من باز هم این را خواهم گفت.

تیم فوتبال اتلتیکومادرید فردا از ساعت 18:45 به وقت تهران در روزشگاه واندا متروپولیتانو میزبان رئال مادرید خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 20 خرداد 1398 شناسه مطلب: 156

به "سیمئونه: برای دربی مادرید نگران چیز خاصی نیستم، مودریچ هنوز هم تأثیرگذارترین بازیکن رئال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیمئونه: برای دربی مادرید نگران چیز خاصی نیستم، مودریچ هنوز هم تأثیرگذارترین بازیکن رئال است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید