رضایت مشتریان از کسب وکار های آنلاین افزایش می یابد

به گزارش مجله خبری تیرول، یک شرکت خلاق توانسته است با عرضه سبدی از خدمات متنوع، تحولی اساسی در حوزه فروش پوشاک آنلاین ایجاد کند.

رضایت مشتریان از کسب وکار های آنلاین افزایش می یابد

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری رییس جمهور؛ حمیدرضا شیرازی ها مدیرعامل شرکت خلاق ستیا تمایز یک آرمان گفت: ما پیش از این در حوزه آی تی و کامپیوتر فعالیت می کردیم. با مطالعه ای که بر روی بازار پوشاک انجام دادیم، متوجه خلاء های جدی در این زمینه شدیم. بر این اساس، یک تیم مطالعاتی در شرکت شکل گرفت تا بر روی نیازمندی های این حوزه کار و بر اساس آن، یک سامانه فروش را برنامه ریزی کنند.

مدیرعامل شرکت خلاق ستیا تمایز یک آرمان اضافه کرد: فرشگاه های آنلاین بسیاری با تکیه بر شبکه های اجتماعی شکل گرفت بوده که خدمات چندان باکیفیتی عرضه نمی کردند. بر این اساس، ما تلاش کردیم تا با عرضه یک سبد خدماتی متنوع رضایت مشتری را به عنوان یک اصل در کسب و کار در نظر بگیریم.

این فعال صنایع نرم و خلاق، ضمن تشریح ویژگی های فروش آنلاین در ایران گفت: با پایه گذاری برند برنس تلاش های ما سرعت بیشتری یافت. در این فروشگاه آنلاین پوشاک زنانه متنوع به همراه کیف، کفش و شال و روسری عرضه می شود. کلیه مراحل تولید نیز اعم از طراحی، خرید پارچه، نمونه دوزی، مارکتینگ و فرش نیز در این مجموعه انجام می شود.

وی همچنین ادامه داد: تنها مراحل برش و دوخت در خارج از مجموعه انجام می گیرد. برای احترام بیشتر به مشتری، با کاربر تماس گرفته می شود و تمام اندازه های وی، اخذ می شود. همچنین ما خدمات امتحان لباس در درب منزل را نیز داریم.

شیرازی ها، ضمن توضیح بیشتر در مورد خدمات شرکت، اعلام نمود: بر اساس این خدمت، چند سایز لباس برای مشتری ارسال می شود و مشتری، با خیال راحت در منزل لباس ها را امتحان می کند. سپس سایز مورد نظرش را انتخاب می کند.

مدیرعامل شرکت خلاق ستیا تمایز یک آرمان، با تاکید بر اهمیت مشتری مداری، گفت: شرکت های خلاق در همه حوزه ها توانسته اند که تحولی قابل توجه در کسب وکار های سنتی ایجاد کنند. خدماتی که این شرکت ها ارائه می دهند، باعث شده است که مشتری دیگر به خدمات بی کیفیت راضی نباشد و در نتیجه، کسب و کار های سنتی نیز ناچار باشند که به شکل بهینه تری با مشتری تعامل داشته باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1564

به "رضایت مشتریان از کسب وکار های آنلاین افزایش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایت مشتریان از کسب وکار های آنلاین افزایش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید