تور قطر ارزان: خط مسافرت دریایی ایران قطر در ایام جام جهانی راه اندازی می گردد

به گزارش مجله خبری تیرول، خبرگزاری مهر/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، خط مسافرت دریایی ایران قطر در ایام جام جهانی راه اندازی می گردد.

تور قطر ارزان: خط مسافرت دریایی ایران قطر در ایام جام جهانی راه اندازی می گردد

همراه ما باشید و با تور قطر ارزان از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

علی اکبر صفایی، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در نشست هماهنگی برای پشتیبانی از جام جهانی 2022 به میزبانی قطر که با حضور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، سعید محمد مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی منطقه ها آزاد تجاری، استانداران هرمزگان، بوشهر و خوزستان و جمعی از معاونان وزرای گردشگری و ورزش و مدیران ارشد ارگان های دریایی برگزار گردید، گفت: برای تردد و جابجایی ایمن گردشگران و طرفداران تیم های فوتبال جام جهانی، شناورهای استاندارد و پیشرفته در بنادر مسافری استان های بوشهر، خوزستان و هرمزگان در حال فعالیت است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به راه اندازی مجدد خط مسافری خرمشهر کویت اضافه کرد: برنامه ریزی شده تا ترمینال مسافری استاندارد و مجهزی در شأن مردم ایران و میهمانان در بوشهر راه اندازی گردد.

صفایی با بیان اینکه تا به امروز سه سند همکاری های مشترک حمل و نقلی در حوزه های بندری، دریایی و هوایی با کشور قطر در دولت سیزدهم به امضا رسیده، گفت: در مورد پشتیبانی از جام جهانی قطر، حتی سه ماه پیش از سفر ریاست جمهوری به دوحه، اقدامات و تمهیدات اولیه صورت گرفت که منجر به امضای سه سند همکاری مشترک با دوحه شده است.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اظهار داشت: یکی از ظرفیت های مناسب کشور، استفاده از پتانسیل های بخش خصوصی فعال در این زمینه است که باید بسترهای فعالیت این حوزه را مهیا کرد.

وی از برطرف مشکل پهلوگیری شناور در بندر بوشهر در آینده ای نزدیک اطلاع داد و گفت: یکی از موارد تسهیل تردد طرفداران فوتبال ایرانی، گرفتن مجوز کاپوتاژ خودرو است تا بتوانند با خودروهای شخصی تردد نمایند.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر اینکه ضروری است خط مسافری دریایی بین ایران و قطر تا شهریور جاری تسهیل و فعال گردد، گفت: مطابق برنامه، کشتی های کروز در خطوط دریایی جنوب تا عید فطر سال جاری راه اندازی می گردد.

منبع: همگردی
انتشار: 8 تیر 1401 بروزرسانی: 8 تیر 1401 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 2139

به "تور قطر ارزان: خط مسافرت دریایی ایران قطر در ایام جام جهانی راه اندازی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور قطر ارزان: خط مسافرت دریایی ایران قطر در ایام جام جهانی راه اندازی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید