حبیبی: حفظ بازی تهاجمی رمز پیروزی پرگل مقابل الاهلی بود، مدافعان میانی استقلال مقابل مهاجمان تیزپا به مشکل می خورند

به گزارش مجله خبری تیرول، پیشکسوت سال های دور باشگاه استقلال حفظ بازی هجومی پس از پیش افتادن از الاهلی را رمز موفقیت و پیروزی پرگل آبی پوشان مقابل نماینده عربستان دانست.

حبیبی: حفظ بازی تهاجمی رمز پیروزی پرگل مقابل الاهلی بود، مدافعان میانی استقلال مقابل مهاجمان تیزپا به مشکل می خورند

گودرز حبیبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره پیروزی پرگل استقلال مقابل الاهلی عربستان و ثبت نتیجه 5 بر 2 گفت: بچه ها واقعاً خوب بازی کردند و عملکردشان فوق العاده بود. البته زیر سایه این برد نباید مسائل را نادیده بگیریم و به نظرم هنوز در دفاع وسط دچار مشکل هستیم و اگر دو مهاجم تیزپا مقابل استقلال بازی نمایند، مدافعان میانی تیم دچار مشکل خواهند شد و از بین می فرایند.

وی اضافه کرد: عملکرد خط حمله و به خصوص مهدی قایدی و ارسلان مطهری ستودنی بود و روی هم رفته، نتیجه خوبی که کسب شد نشان می دهد تیم در کار هجومی بی نقص عمل نموده است.

مدافع سال های دور استقلال با اشاره به انسجام استقلال در طول 90 دقیقه گفت: مسئله ای که باعث رقم خوردن این نتیجه شد، این بود که تیم هماهنگی خود را از دست نداد و یک بازی سراسر هجومی را ارائه کرد. این بسیار مهم بود که پس از پیش افتادن از الاهلی، وارد لاک دفاعی نشدیم و حرکت تهاجمی را حفظ کردیم تا ابتکار عمل همچنان دست خودمان باشد و این رمز فزونی پرگل استقلال بود. این برد از نظر روحی و روانی نیز در ادامه جهت به سود تیم خواهد بود.

حبیبی در پاسخ به این سؤال که آیا فرهاد مجیدی توانسته است تفکراتش را به خوبی در این القا کند، گفت: تا حدودی این امر رخ داده، اما مسلماً مجیدی به زمان بیشتری احتیاج دارد تا تیم کاملاً به چیزی که می خواهد شبیه گردد. در این مدت کوتاه نمی توان همه چیز را درست کرد، اما جهت حرکتی درست بوده است و مجیدی می تواند تیم را به سمت قهرمانی ببرد، به شرطی که تیم مدیریتی نیز حمایت لازم را انجام دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1400 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1649

به "حبیبی: حفظ بازی تهاجمی رمز پیروزی پرگل مقابل الاهلی بود، مدافعان میانی استقلال مقابل مهاجمان تیزپا به مشکل می خورند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حبیبی: حفظ بازی تهاجمی رمز پیروزی پرگل مقابل الاهلی بود، مدافعان میانی استقلال مقابل مهاجمان تیزپا به مشکل می خورند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید