بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه فرهاد مجیدی

به گزارش مجله خبری تیرول، تهران (پانا) - باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه ای به اظهار نظر و توهین فرهاد مجیدی علیه وزیر ارتباطات واکنش نشان داد.

بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه فرهاد مجیدی

به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، در انتها دربی که با فزونی یک بر صفر سرخپوشان ایران همراه بود، آقای فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری، علیه محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صحبت های تند، سخیف و توهین آمیزی به زبان آورد.

آذری جهرمی یکی از طرفداران پروپاقرص پرسپولیس محسوب می گردد و نَفس رقابت ورزشی ایجاب می نماید احترام متقابل بین تیم ها، مربیان، بازیکنان و طرفداران حفظ گردد. آقای فرهاد مجیدی به واسطه سال ها حضور در سطح اول فوتبال ایران، بدون تردید با مسائل اخلاقی آشناست و معین است که به صورت آگاهانه از مرزهای اخلاقی عبور و به طرفدار پرسپولیس توهین نموده است.

این موضوع به صورت جدی توسط باشگاه پرسپولیس در کمیته انضباطی مورد پیگیری قرار می گیرد؛ زیرا این باشگاه هرگز طرفدارانش را تنها نمی گذارد و بدون توجه به سِمت، عنوان، صندلی اجتماعی و شغل طرفدارانش، از همه آنها دفاع خواهد نمود.

همچنین از باشگاه محترم استقلال این انتظار می رود که ضمن برخورد جدی با سرمربی جوان این تیم، از خانواده عظیم طرفداران میلیونی پرسپولیس عذرخواهی کند. این کمترین توقع باشگاه و طرفداران پرسپولیس است.

بدون تردید، بی اخلاقی در بیان نظرات و دیدگاه ها و همچنین توهین به افراد حقیقی و حقوقی، کار دشواری نیست، اما پایبندی به اخلاق، وظیفه همه افراد جامعه به خصوص چهره های سرشناس و محبوب نزد مردم است.

امیدواریم مدیران باشگاه استقلال با اتخاذ تصمیم و سیاستی اخلاق مدارانه و به دور از تعصب های رنگی، نسبت به رفتار ناپسند سرمربی خود در نشست خبری اقدام نمایند تا این قبیل مسائل و توهین مربی یک تیم به طرفداران تیم دیگر، به الگویی برای جامعه تبدیل نگردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 خرداد 1400 بروزرسانی: 12 خرداد 1400 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1696

به "بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه فرهاد مجیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه فرهاد مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید