تور ارزان فرانسه: برترین رستوران های استراسبورگ، فرانسه

به گزارش مجله خبری تیرول، استراسبورگ، یکی از شهرهای بزرگ فرانسه، مقصدی عالی برای امتحان کردن برترین غذاهای فرانسوی و آلزاسی در برترین و مجلل ترین رستوران ها است.

تور ارزان فرانسه: برترین رستوران های استراسبورگ، فرانسه

با ما همراه باشید و با تور ارزان فرانسه از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

اگرچه استراسبورگ اکنون در فرانسه واقع شده است، اما ریشه آلمانی آن بسیار مشهود است. اگر با تور فرانسه سفر می کنید، خرید کردن از فروشگاه ها و بوتیک های این شهر را از دست ندهید.

استراسبورگ به عنوان یک شهر بزرگ و توریستی، رستوران های زیادی دارد. تعدادی از رستوران های این شهر، جزو برترین رستوران های اروپا هستند و ستاره میشلن دارند. گردشگرانی از سراسر جهان به علاوه اهالی شهر، برای سر زدن به این رستوران ها از مدت ها قبل میز رزرو می نمایند.

در این منطقه، هم محصولات محلی باکیفیت به راحتی قابل دسترسی است و هم برترین سرآشپز های جهان، در لوکس ترین رستوران ها فعالیت می نمایند. اگر جزو آن دسته از گردشگرانی هستید که غذا خوردن در رستوران های لوکس و مجلل را دوست دارید، در استراسبورگ هرگز ناامید نمی شوید.

استراسبورگ، شهری در شرق فرانسه، یک مرکز فرهنگی عالی و مقصدی ایده آل برای دوستداران غذا است. انواع رستوران های سنتی و غیرسنتی و حتی رستوران های تلفیقی در این شهر فعالیت می نمایند.

در ادامه برترین رستوران های شهر را معرفی می کنیم و ابتدا به سراغ رستوران هایی می رویم که ستاره میشلن دارند.

رستوران 1741

رستوران 1741 یک رستوران فرانسوی عالی است که نام آن، سال ساخت قصر روآن، یکی از آثار تاریخی شهر را نشان می دهد. صاحب رستوران فردی به نام سدریک مولو است. او همیشه می خواست رستورانی رویایی با طعمی به یادماندنی داشته باشد تا تحسین مشتریان را برانگیزد و در این کار، پیروز شده است. برای وعده های ناهار و شام می توانید به این رستوران سر بزنید.

رستوران Au Crocodile

رستوران Au Crocodile یک رستوران بسیار مجلل است که در بنایی قرن نوزدهمی واقع شده است. کارکنان رستوران، رفتاری بسیار گرم و محبت آمیز و حرفه ای دارند و این اولین چیزی است که توجهتان را جلب می نماید. سبک آشپزی رستوران، کاملا مدرن و خلاقانه است و توانسته یک ستاره میشلن را از آن خود کند. این رستوران برای وعده های ناهار و شام، آماده پذیرایی از مهمانان است.

رستوران Buerehiesel

رستوران Buerehiesel یکی دیگر از رستوران های ستاره دار این لیست است. از ویژگی های رستوران هایی که ستاره میشلن دارند می توان به دقت، اشتیاق و سخت کوشی کارکنان و سرآشپزان آن اشاره نمود. این رستوران در یک خانه سنتی آلزاسی واقع شده است و فضای اطراف آن سرسبز و زیبا است. مهمانان، در این رستوران علاوه بر خوردن لذیذترین غذاهای باکیفیت، از تماشای چشم مقدارای زیبای فضای سبز، لذت می برند. برای وعده های ناهار و شام می توانید به این رستوران سر بزنید.

اگر می خواهید حال وهوای روستاهای آلزاسی را تجربه کنید و در عین حال زیاد از شهر فاصله نگیرید می توانید به رستوران Buerehiesel سر بزنید. رستوران درست در مرکز یک پارک واقع شده است. این پارک وسیع دارای آبشار و یک باغ وحش مینیاتوری است. رستوران در بخش های جنگلی پارک قرار گرفته است. این رستوران در اصل به عنوان یک خانه مزرعه داری آلزاسی ساخته شده است و بعدها آن را جزء به جزء به شهر منتقل نموده اند تا به این رستوران تبدیل شود. توجه به جزییات در غذاهای رستوران هم قابل مشاهده است. این رستوران غذاهای کلاسیک فرانسوی سرو می نماید و یک ستاره میشلن هم دارد.

رستوران Gavroche

رستوران Gavroche به وسیله یک پدر و پسر اداره می شود. منوی رستوران شامل غذاهای سالم و تازه است. مواد اولیه مورد استفاده در این غذاها مستقیما از مزرعه به رستوران منتقل می شوند و در نهایت تازگی و کیفیت عرضه می شوند. حتی نان رستوران هم همینجا تهیه می شود. غذای ویژه رستوران جگر چرب است که به شیوه ای خاص تهیه می شود. برای وعده های ناهار و شام می توانید به این رستوران سر بزنید.

رستوران Umami

رستوران Umami یک رستوران تلفیقی لوکس است. نام رستوران، یک کلمه ژاپنی است. این رستوران عالی در محله پتیت فرانس واقع شده است و دارای فضایی دنج و دوست داشتنی است. منوی رستوران شامل غذاهای لذیذ خلاقانه است که در واقع تلفیقی از سبک های مختلف آشپزی و تلفیقی از طعم های متنوع است.

رستوران Esprit Terroir

رستوران Esprit Terroir یک تالار غذاخوری مجلل با فضایی گرم و زیبا است. سبک آشپزی در این رستوران، آشپزی خلاقانه و تلفیقی است. منوی رستوران با توجه به فصل، دائما تغییر می نماید و همیشه برترین و باکیفیت ترین غذاهایی که می توان با محصولات فصل تهیه کرد، در منوی آن دیده می شود. تک تک مواد اولیه مورد استفاده رستوران، با دقت انتخاب می شوند و بالاترین کیفیت ممکن را دارند. برای وعده های ناهار و شام می توانید این رستوران را برای غذا خوردن انتخاب کنید.

رستوران LAncienne Douane

رستوران LAncienne Douane مکانی ایده آل برای لذت بردن از چشم انداز کانال استراسبورگ در شب است. ساختمان اصلی رستوران در سال 1358 میلادی ساخته شده است ولی تا به حال سه بار تخریب و بازسازی شده است. یک بار در سال 1479 بر اثر آتش سوزی ویران شد. یک بار در سال 1944 بر اثر بمباران و بار آخر در آتش سوزی در سال 2000. خوشبختانه این ساختمان به زیبایی بازسازی شده است. محیطی بسیار گرم و مجذوب کننده دارد و منوی آن قیمت های قابل قبولی دارد.

رستوران Au Petit Bois Vert

رستوران Au Petit Bois Vert رستورانی بی نظیر با فضایی دوست داشتنی است. یک درخت بزرگ، روی میز و جایگاه فضای باز رستوران سایه می اندازد. می توانید یک بعدازظهر به این رستوران سر بزنید و در حالی که نوشیدنی می خورید، از تماشا چشم انداز رودخانه در محله پتیت فرانس لذت ببرید. اگر هوا برای استفاده از میز و جایگاه های فضای باز مناسب نبود، می توانید در محیط مجذوب کننده داخل رستوران از غذای خود لذت ببرید.این رستوران به شکل خانه های قدیمی مزرعه داران، تزیین شده است. این رستوران برترین رستوران شهر برای خوردن غذاهای سنتی است که با گوشت شکار تهیه می شوند و این غذاها بخش مهمی از منوی سنتی رستوران را تشکیل می دهند.

رستوران El Pimiento

رستوران El Pimiento یک رستوران اسپانیایی است. اگر از خوردن غذاهای سنتی آلزاسی خسته شده اید، می توانید به این رستوران سر بزنید و برترین غذاها و نوشیدنی های اسپانیایی را امتحان کنید. مشهورترین غذاهای اسپانیایی مثل پائیا و کالاماری را می توانید در این رستوران امتحان کنید و لذت ببرید. بعلاوه اگر دوست دارید از راستا توریستی فاصله بگیرید و تجربه ای بومی تر داشته باشید، حتما اینجا را برای غذا خوردن انتخاب کنید.

رستوران Les Haras de Strasbourg

رستوران Les Haras de Strasbourg تلفیقی از معماری سنتی و مدرن است. فرانسوی ها استعداد خاصی در تلفیق معماری سنتی و مدرن دارند. این رستوران هم از این قاعده مستثنی نیست. بنای رستوران در اواسط قرن هجدهم ساخته شده است. این ساختمان، نمایی آجری و سقفی بلند دارد و با پلکان های چوبی مارپیچ مزین شده است. به همین علت فضایی مجذوب کننده و تماشای دارد. این رستوران از نظر طراحی بارها جوایز مختلفی گرفته و به عنوان برترین رستوران جهان و برترین رستوران اروپا انتخاب شده است.

رستوران Maison des Tanneurs

رستوران Maison des Tanneurs در محیطی زیبا در منطقه تاریخی پتیت فرانس واقع شده است. بنای رستوران، در کنار رودخانه قرار گرفته است و به سبک خانه های سنتی منطقه طراحی شده است. این بنا در ابتدا در سال 1572 ساخته شد و در سال 1949، به طور کامل بازسازی و بازسازی شد. منوی رستوران شامل انواع غذاهای آلزاسی با قیمت های معقول است.

رستوران Maison Kammerzel

رستوران Maison Kammerzel فضایی بسیار دوست داشتنی و زیبا دارد و انگار از دل قصه های قدیمی بیرون آمده است. قدمت این بنای چند طبقه به سال 1497 برمی شود و مشرف به کلیسای جامع و یک حیاط زیبا واقع شده است. نمای رستوران از بیرون بسیار چشمگیر و زیباست به خصوص شب های کریسمس که به زیبایی نورپردازی می شود. فضای داخلی رستوران نیز به مقدار فضای بیرونی آن، چشمگیر و قابل توجه است. چند قیمت مختف برای نشستن در این رستوران در نظر گرفته شده است؛ میزهای زیرزمین، تراس یا طبقه دوم را انتخاب کنید. میزهای طبقه دوم، چشم مقدارای زیبایی از مرکز شهر دارند.

رستوران Vertuose

رستوران Vertuose، یک رستوران شیک و مدرن است که با قیمت های بسیار معقول از مهمانان بین المللی خود با متنوع ترین و لذیذترین غذاها پذیرایی می نماید. تمرکز اصلی این رستوران بر ارائه غذاهای سالم است که این غذاها با تازه ترین و مرغوب ترین مواد اولیه تهیه می شوند. منوی رستوران بسیار متنوع است و قیمت های معقولی دارد. این از مهم ترین ویژگی های این رستوران است که در آن می توانید با قیمت مناسب، غذایی بسیار باکیفیت و لذیذ و سالم نوش جان کنید.

کافه رستوران Art Café

کافه رستوران Art Café یکی از محبوب ترین رستوران های شهر برای خوردن ناهار است. این کافه رستوران در طبقه اول موزه مجذوب کننده هنر مدرن و معاصر واقع شده است. سالن غذاخوری این رستوران پنجره های بزرگ و یک تراس وسیع دارد که چشم مقدارای بسیاری زیبایی از رودخانه و منطقه پتیت فرانس دارند.

رستوران Brasserie Les Haras

رستوران Brasserie Les Haras یک رستوران عالی برای خوردن غذاهای سنتی است؛ البته غذاهای سنتی که با کمی خلاقیت و با تغییرات مدرن، عطر و طعمی فوق العاده پیدا نموده اند. فضای رستوران بسیار زیبا و چشم نواز است. این رستوران یک آشپزخانه اپن دارد که معمولا برای مشتریان مجذوب کننده است. این رستوران برای وعده ناهار بسیار شلوغ می شود و معمولا مشتریان آن را اهالی منطقه تشکیل می دهند. اگر قصد دارید برای وعده ناهار در این رستوران غذا بخورید، حتما از قبل میز رزرو کنید. این رستوران برای وعده شام هم آماده پذیرایی از مهمانان است.

رستوران Le Pont Tournant

رستوران Le Pont Tournant، برترین رستوران شهر برای امتحان کردن آشپزی سنتی فرانسه با تغییرات مدرن است. سرآشپز این رستوران از تازه ترین و برترین مواد غذایی اولیه، طبق دستورهای سنتی استفاده می نماید و هیچ ماده ای را جایگزین ماده دیگر نمی نماید. بنابراین غذایی که در این رستوران می خورید کاملا اصیل است ولی در شیوه طبخ و سرو آن، خلاقیت هایی وجود دارد. در این رستوران غذاهای ویژه منو را که شامل استیک تارتار، سالاد سزار و ساندویچ کلاب است از دست ندهید. علاوه بر منوی اصلی، این رستوران یک منو فصلی هم دارد که با توجه به تازه ترین مواد غذایی موجود در فصل، تغییر می نماید. منوی نوشیدنی ها و دسرهای رستوران هم بسیار قابل توجه و متنوع است.

رستوران LÉpicerie

رستوران LÉpicerie برترین رستوران برای خوردن ناهار یا شام سبک است. این کافه رستوران عالی، منوی متنوعی از سالاد، سوپ و دسر دارد. تخصص اصلی این کافه رستوران در انواع تارتین است؛ نوعی ساندویچ باز سنتی فرانسوی که مواد مختلفی را به عنوان فیلینگ برای تهیه آن استفاده می نمایند. سالن غذاخوری رستوران، با چوب هایی به رنگ تیره مزین شده است و محیطی مجذوب کننده و دوست داشتنی دارد. در این رستوران احساس می کنید که در محیطی دنج و روستایی غذا می خورید نه در مرکز یک شهر شلوغ.

رستوران Winstub SKaechele

رستوران Winstub SKaechele برترین انتخاب برای امتحان کردن سبک آشپزی آلزاسی است. در واقع این سبک آشپزی تلفیقی از آشپزی آلمانی و فرانسوی است. صاحبان این رستوران یعنی کارین و دنیل، غذاهای محلی سرو می نمایند و فقط از تازه ترین مواد غذایی موجود که از منطقه ها اطراف تهیه می شود، برای تهیه غذاها استفاده می نمایند. یکی از غذاهای محبوب منو، جگر چرب است که با سس مخصوص و کلم قرمز شور، سرو می شود. می توانید در پاسیوی رستوران که در کنار خیابان واقع شده است، غذا بخورید یا سالن غذاخوری را انتخاب کنید که محیطی مجذوب کننده و دنج دارد و به سبک سنتی تزیین شده است.

رستوران Perles De Saveurs

رستوران Perles De Saveurs در یک بنای قدیمی متعلق به دوران رنسانس واقع شده است. حیاط خصوصی این رستوران در مقابل آن قرار گرفته است و فضای رستوران را از شلوغی و ازدحام شهر، جدا می نماید. به همین علت، این رستوران محیطی دنج و آرام دارد. تاکید این رستوران بر استفاده از تازه ترین مواد غذایی موجود است. منوی رستوران هر ماه با توجه به مواد غذایی موجود، تغییر می نماید و الهام گرفته از آشپزی فرانسوی است ولی خلاقیت هم در آن دیده می شود و غذاهای مدرن و تازه هم دارد. در منو می توانید نام چند غذای خلاقانه و ابتکاری را ببینید که بدون تردید ارزش امتحان کردن دارند.

رستوران VinceStub

رستوران VinceStub یکی از برترین رستوران های شهر برای امتحان کردن آشپزی آلزاسی با کمی تغییرات خلاقانه است. فضای رستوران بسیار دنج و صمیمانه است. مثل بسیاری از رستوران های دیگر شهر، منوی آن مرتب تغییر می نماید تا همیشه برای تهیه غذاها از تازه ترین مواد اولیه موجود استفاده شود. تنوع غذاهای رستوران بسیار قابل توجه است و هر سلیقه ای را راضی می نماید. حتما جایی برای خوردن دسرهای لذیذ رستوران بگذارید. این دسرهای لذیذ را با عطر و طعم خانگی، از دست ندهید.

رستوران Cinnamon

رستوران Cinnamon برترین انتخاب شما در استراسبورگ برای خوردن غذاهای هندی است. این رستوران هندی، بیش از 30 سال است که فعالیت می نماید و غذاهای لذیذ و باکیفیت آن ثابت می نماید که آشپزی سنتی و بومی را می توان با ذائقه امروزی به خوبی تطبیق داد. در منوی رستوران، غذاهای کلاسیک هندی را خواهید دید و بخش زیادی از منو به غذاهای گیاهی اختصاص یافته است. رستوران Cinnamon از نظر قیمت، یک رستوران میان رده است.

رستوران O Brazil

اگر از خوردن غذاهای محلی و فرانسوی خسته شدید به رستوران O Brazil سر بزنید. این رستوران همانطور که از اسمش پیدا است، غذاهای برزیلی سرو می نماید. غذاهای برزیلی معمولا مواد اولیه متعددی دارد. بدون شک از امتحان کردن طع های تازه و متفاوت در این رستوران لذت می برید. منوی رستوران مرتب در حال تغییر کردن است تا همیشه از برترین و تازه ترین مواد اولیه برای تهیه غذاها استفاده شود. دسر و نوشیدنی هم در منوی آن وجود دارد. موسیقی زنده، یکی از مجذوب کنندهیت های دیگر رستوران است. رستوران O Brazil فضایی بسیار آرام و دلنشین دارد و فرصت غذا خوردن در آن را نباید از دست بدهید.

منبع: کجارو / theculturetrip.com / theculturetrip.com / theculturetrip.com / theculturetrip.com
انتشار: 5 فروردین 1401 بروزرسانی: 5 فروردین 1401 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 2060

به "تور ارزان فرانسه: برترین رستوران های استراسبورگ، فرانسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان فرانسه: برترین رستوران های استراسبورگ، فرانسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید