باشگاه پرسپولیس: دلار بدهید و فسخ کنید ، جدایی ستاره های سرخ با پیشنهاد خارجی

به گزارش مجله خبری تیرول، در پرسپولیس هیچ چیز قطعی وجود ندارد اما همه چیز اکنون نگران کننده به نظر می رسد.

باشگاه پرسپولیس: دلار بدهید و فسخ کنید ، جدایی ستاره های سرخ با پیشنهاد خارجی

به گزارش خبرنگاران فارغ از شرایط مدیریتی و فنی (شرایط یحیی گل محمدی و دستیارانش)، قهرمان سه گانه فوتبال ایران کنون در برزخی ترین شرایط خود واقع شده است.

گزارش امروز مربوط به شرایط قراردادی بازیکنانی است که با پرداختی دلاری قادر به جدایی از این تیم هستند. همانطور که گفته شد قهرمان فوتبال ایران با مسائل و چالش های زیادی روبرو است و این گزاره هم نمی خواهد اسباب نگرانی طرفداران را شکل دهد یا آن را تشدید کند و تنها به منظور روشن تر شرایط سرخ ها و نگرانی های آن است.

درست ساعاتی بعد از اینکه یحیی گل محمدی از خستگی خود علیرغم باقی ماندن یک فصل دیگر از قراردادش با پرسپولیس سخن گفت، موضوع احتمال جدایی علیرضا بیرانوند به مقصد لیگ عربستان نیز شکل گرفت. انتقالی که شاید بعید به نظر برسد و گلر شماره یک پرسپولیس و تیم ملی نیز تنها به واسطه نگرانی بابت شرایط قراردادی و نقل و انتقال قدرتمند این تیم خصوصا برای لیگ قهرمانان، بابت این پیشنهاد باب صحبت را باز نموده، اما جالب است بدانید موضوع مربوط به پرداختی دلاری (ارزی) برای به جریان انداختن فسخ قرارداد، در بین بیشتر بازیکنان این تیم وجود دارد.

در این گزارش کوتاه به بخشی از آن اشاره خواهیم کرد: موضوع بند جدایی 250 هزار دلاری در حال حاضر برای علیرضا بیرانوند و مرتضی پورعلی گنجی وجود دارد. در بین دیگر بازیکنانی که چنین بندی در قراردادشان وجود دارد می توان به محمد عمری (800 هزار دلار بند جدایی پیشنهاد خارجی)، مهدی عبدی، وحدت حنانوف، دانیال اسماعیلی فر و … نیز اشاره نمود.

هرچند شاید به صورت قطعی از این جمع پرتعداد بازیکنان زیادی نباشند که پیشنهاد خارجی به صرفه و آینده نگرانه ای داشته باشند اما به خودی خود این بند و شرایط قراردادی در لیگ ایران به واسطه سقف قرارداد یک نگرانی بزرگ را شکل داده است.

مرتضی پورعلی گنجی جدی ترین بازیکنی بود که احتمال جدایی اش به مقصد لیگ قطر وجود داشت که البته از تمایل خود برای ادامه همکاری صحبت نموده است و محمد عمری نیز به عنوان پدیده این فصل پیشنهاداتی هرچند از حیث مالی کم اما با شرایط پیشرفتی مناسب به وی، به دستش رسیده است. او نیز البته از ادامه همکاری خود با این تیم خبر داده و مدعی شده در شرایط کنونی که اولین فصل حضورش در لیگ برتر را با درخشش استارت زده، نمی خواهد با تصمیمی عجولانه کار را علیه خود سخت کند.

با تمام اوصاف غرض از این گزارش اشاره به موضوع بندهایی است که حتی احتمال جدایی بازیکنان تحت قرارداد پرسپولیس را با احتمال دریافت پیشنهاد خارجی مناسب، تهدید کند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 خرداد 1402 بروزرسانی: 20 خرداد 1402 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 2315

به "باشگاه پرسپولیس: دلار بدهید و فسخ کنید ، جدایی ستاره های سرخ با پیشنهاد خارجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس: دلار بدهید و فسخ کنید ، جدایی ستاره های سرخ با پیشنهاد خارجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید