ارسال مستندات فدراسیون فوتبال برای میزبانی جام ملت های آسیا

به گزارش مجله خبری تیرول، فدراسیون فوتبال دومین بخش از مراحل کاندیداتوری میزبانی رقابت های جام ملت های آسیا 2027 را انجام داد.

ارسال مستندات فدراسیون فوتبال برای میزبانی جام ملت های آسیا

از سفر با قیمت تور ارزان پاتایا لحظه آخری لذت ببرید و سواحل شگفت انگیز تایلند و مراکز خرید بسیار ارزان پاتایا را از دست ندهید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، فدراسیون فوتبال در ادامه ارسال مدارک و مستندات مورد احتیاج در جهت میزبانی رقابت های جام ملت های آسیا 2027، فرم تعهدمانه لیست احتیاجمندی های کشور میزبان را پس از تایید مقامات فدراسیون و در موعد زمانی مشخص شده توسط کنفدراسیون به ای اف سی ارسال کرد.

فدراسیون فوتبال در هفته نخست شهریور و پس از برگزاری نشست های متعدد و همچنین نخستین جلسه ستاد مربوطه به پیشنهاد میزبانی جام ملت های آسیا در سال 2027، نخستین مدارک و مستندات مورد درخواست کنفدراسیون فوتبال آسیا را در موعد قانونی به مقر این کنفدراسیون ارسال نموده بود..

مدارک مربوطه مشتمل بر ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری کشور در حوزه های گوناگون و در 75 صفحه از سوی فدراسیون فوتبال به کنفدراسیون ارسال شد.

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در جهت میزبانی رقابت های جام ملت های آسیا 2027 با کشور های قطر، عربستان، ازبکستان و هند رقابت خواهد نمود.

با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، میزبان رقابت های جام ملت های آسیا در سال 2027 در سال آینده میلادی اعلام خواهد شد.

رقابت های جام ملت های آسیا در سال 2023 به میزبانی کشور چین برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1353

به "ارسال مستندات فدراسیون فوتبال برای میزبانی جام ملت های آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال مستندات فدراسیون فوتبال برای میزبانی جام ملت های آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید