بازیکن نفت مسجدسلیمان 3 جلسه محروم شد، جریمه نقدی برای شهر خودرو

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در پی شکایت مدیر تیم فوتبال جوانان ایران، بازیکن تیم نفت مسجدسلیمان را سه جلسه از همراهی تیمش محروم کرد.

بازیکن نفت مسجدسلیمان 3 جلسه محروم شد، جریمه نقدی برای شهر خودرو

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، درباره شکایت فراز فاطمی، مدیر تیم جوانان از سعید آهنی، بازیکن تیم نفت مسجدسلیمان مبنی عدم حضور مشارالیه در اردوی تیم جوانان بدون عذر موجه قانونی و با توجه به ابلاغ شکواییه سرپرست تیم جوانان به باشگاه نفت مسجدسلیمان در تاریخ 10 مهر ماه و پیرو مذاکرات تلفنی با معاون باشگاه نفت مسجدسلیمان که تقاضای مهلت برای ارائه لایحه دفاعیه و مستندات را داشتند، پاسخی به شکایت از سوی باشگاه یا بازیکن به این کمیته تا لحظه انشای رأی دریافت نشد.

لذا این کمیته وفق بند یک ماده 83 مقررات انضباطی و با اعمال ماده 93 تعیین مقررات، سعید آهنی را به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی و محرومیت از سه مسابقه باشگاهی در کلیه رده ها محکوم می نماید.

این رأی درباره جریمه نقدی قطعی و در قسمت محرومیت ظرف مدت یک هفته قابل تجدیدنظرخواهی در کمیته استیناف است.

همچنین تیم شهر خودرو به خاطر تخلف تماشاگرانش مبنی بر فحاشی به داور و بازیکن مقابل در دیدار برابر نفت مسجدسلیمان از سری رقابت های جام حذفی به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 آذر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 606

به "بازیکن نفت مسجدسلیمان 3 جلسه محروم شد، جریمه نقدی برای شهر خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن نفت مسجدسلیمان 3 جلسه محروم شد، جریمه نقدی برای شهر خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید