انتقاد صریح قهرمان کشتی فرنگی المپیک از حمید سوریان

به گزارش مجله خبری تیرول، به گزارش خبرنگاران، قاسم رضایی دارنده دو مدال طلا و برنز المپیک و دارنده یک مدال نقره و 2 برنز کشتی فرنگی دنیا، در ادامه نقدها شدید خود از تصمیمات محمد بنا و چرخه انتخابی تیم ملی این بار در صفحه رسمی خود از حمید سوریان دارنده 7 طلای دنیا و المپیک و نایب رئیس فدراسیون کشتی انتقاد کرد.

انتقاد صریح قهرمان کشتی فرنگی المپیک از حمید سوریان

بر این اساس قاسم رضایی خطاب به حمید سوریان نوشت:

آقای سوریان برای شما که سال ها بدون انتخابی برای مسابقات جهانی انتخاب شده اید و مدال های رنگارنگی که برازنده شما هم هست، بر گردن آویختید، چرا نامی از محسن حاجی پور، جاسم امیری، عبدالحمید پاپی در زمان حضور شما، اصلاً به زبان نمی آمد، نکند که شاید در یک انتخابی بر شما پیروز شوند و سیستم گلخانه ای زیر سوال برود. مسلماً شما بهره برده این سیستم هستید و نباید هم مقابل آن بایستید. از طرفی جو حاضر به گونه ای به موضوع می پردازد که انگار قبل از سال 2003 و و آمدن آقای بنا اصلاً کشتی فرنگی وجود نداشته است، باید خدمت تان عرض کنم پس مدال طلای حسن رنگرز در سال 2001 که الگوی ورزشکارانی، چون من بود از کجا آمد؟ مسعود هاشم زاده که با ناداوری مدالش را در المپیک از دست داد و علی اشکانی که هنوز هم فنی تر از ایشان در ایران به چشم ندیده ام و پرویز زیدوندها و مجید رمضانی ها.

آقای بنا؛ کشتی فرنگی کشور ما رو به جلو بوده و هست. شما کشتی فرنگی کشور را به گونه ای برای همه چیدید که برای هر کسی سقفی مشخص می کنید و اگر کسی بخواهد استعداد بیش تری از خود نشان دهد حذف می گردد و باید همه کشتی فرنگی کشور در محدوده ای که شما خط کشیده اید راه بفرایند. این رفتار سلیقه ای باعث سرخورده شدن مربیان در تمام کشور و کناره گیری بسیاری از مربیان خوب کشور در جای جای این مرز و بوم شده است. به طوری که بسیاری از استان ها سراغ کشتی فرنگی نمی فرایند و نه انگیزه ای برای مربی مانده و نه کشتی گیر. در برابر این همه فریاد و خون دل برای این گوش شکسته های دیروز و دل شکسته های امروز کشتی، شما چاره ای جز تغییر رویه نخواهید داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 بهمن 1400 بروزرسانی: 22 بهمن 1400 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 2015

به "انتقاد صریح قهرمان کشتی فرنگی المپیک از حمید سوریان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد صریح قهرمان کشتی فرنگی المپیک از حمید سوریان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید