اظهارات ساحلی بازان پس از کسب مقام سومی رقابت های المپیک ساحلی قطر

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در اولین دوره از رقابت های المپیک ساحلی به میزبانی کشور قطر پیروز به کسب مدال برنز شد.

اظهارات ساحلی بازان پس از کسب مقام سومی رقابت های المپیک ساحلی قطر

با تور قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید.

به گزارش ، تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در نخستین دوره از برگزاری مسابقات المپیک ساحلی به میزبانی کشور قطر با پیروزی مقابل تیم ملی فوتبال ساحلی ایتالیا در دیدار رده بندی پیروز به کسب مدال برنز شد.

عباس هاشم پور سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی گفـت: برای اولین بار بود که رقابتی با عنوان المپیک ساحلی برگزار می شد. در این رقابت ها 16 تیم قدرتمند دنیا با تمام قوا حضور داشتند و صعود از هر گروه به مرحله حذفی موضوعی دردسر ساز و مشکل بود چرا که تنها یک تیم قادر به صعود به مرحله حذفی بود.

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: در دیدار برابر تیم ملی فوتبال ساحلی ایتالیا شروع خوبی داشتیم و توانستیم این تیم را در ضربات پنالتی شکست دهیم و گردن آویز برنز را با افتخار برای ملت ایران به دست آوریم.

حسینی: حضور در بین 10 بازیکن برتر تاریخ بدون یاری بازیکنان تیم ملی رقم نمی خورد

پیمان حسینی دروازه بان تیم ملی گفت: مدال برنز مسابقات المپیک ساحلی را به تمام مردم ایران تقدیم می کنیم. رقابت های المپیک ساحلی قطر بسیار فشرده بود.

حسینی گفت: وظیفه دروزاه بان است که از دروازه خود محافظت کند و با تصمیم درست توانستم پنالتی را در دیدار برابر تیم ملی فوتبال ساحلی ایتالیا سیو کنم.

ملی پوش فوتبال ساحلی کشورمان درباره حضور در جمع 10 ساحلی باز برتر دنیا گفت: برای من اتفاق با ارزشی است که به عنوان اسطوره و یا بازیکن مطرح فوتبال ساحلی دنیا انتخاب شوم. بی شک من این افتخار را بدون حضور دیگر بازیکنان تیم ملی نمی توانستم به دست آورم.

حسینی در خاتمه گفت: ما راضی نیستیم و باید مدال طلا را در رقابت های آینده به دست بیاوریم. هر تیمی از دنیا در حال پیشرفت است و ما نیز باید نسبت به آن ها بهتر باشیم.

پریا شهریاری رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی کشورمان گفت: موضوع پاداش ملی پوشان ساحلی را در نخستین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال بیان خواهیم کرد و بی شک پاداش بازیکنان تیم ملی پس از مقام سومی ارزشمند در مسابقات المپیک ساحلی برای آن ها در نظر گرفته خواهد شد. این موضوع دستوری از سوی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 آبان 1398 بروزرسانی: 4 آبان 1398 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 476

به "اظهارات ساحلی بازان پس از کسب مقام سومی رقابت های المپیک ساحلی قطر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات ساحلی بازان پس از کسب مقام سومی رقابت های المپیک ساحلی قطر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید