آشوری: فدراسیون کاراته را بدون ریالی بدهی تحویل می دهم، برای دریافت پول پشت در اتاق داورزنی یا صالحی امیری نرفتم

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، دبیر فدراسیون کاراته گفت: در این مدت برای دریافت پول پشت در اتاق داورزنی یا صالحی امیری نرفتم، حقوق کادر فنی و قهرمانان هر چند ناچیز پرداخت شد.

آشوری: فدراسیون کاراته را بدون ریالی بدهی تحویل می دهم، برای دریافت پول پشت در اتاق داورزنی یا صالحی امیری نرفتم

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، محسن آشوری، دبیر فدراسیون کاراته پس از خاتمه مجمع فدراسیون گفت: بعد از اینکه از سوی وزارت ورزش مورد اعتماد قرار گرفته و به عنوان سرپرست انتخاب شدم، بدون نایب رئیس و دبیر و تنها با حمایت و همکاری کارکنان فدراسیون بهرمند شدم.

وی اضافه نمود: کوشش داشتم که مجمع بدون کوچک ترین حاشیه ای برگزار گردد و از هیچ کاندیدایی حمایت نکردم. اعضای مجمع می توانند به این موضوع شهادت بدهند و کوششم این بود که فلسفه مجامع اجرایی گردد که همین طور هم شد.

آشوری توضیح داد: در این مدت سه اعزام داشتیم که با درخشش تمامی اعضای تیم ملی و کادر فنی نتایج بسیار خوبی کسب شد. در این مدت برای دریافت پول پشت در اتاق داورزنی یا صالحی امیری نرفتم، حقوق کادر فنی و قهرمانان هر چند ناچیز پرداخت شد.

دبیر فدراسیون کاراته با بیان اینکه اکنون فدراسیون را بدون ریالی بدهی تحویل می دهم گفت: پس از پرداخت حقوق و پاداش همه کارکنان، پاداش مدال آوران و مبلغی در حساب فدراسیون، می توانم با فراغ بال مدیریت فدراسیون را تحول رئیس آینده بدهم و همچنان در خدمت جامعه پرافتخار کاراته باشم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 تیر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 176

به "آشوری: فدراسیون کاراته را بدون ریالی بدهی تحویل می دهم، برای دریافت پول پشت در اتاق داورزنی یا صالحی امیری نرفتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشوری: فدراسیون کاراته را بدون ریالی بدهی تحویل می دهم، برای دریافت پول پشت در اتاق داورزنی یا صالحی امیری نرفتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید