پیدا شدن بسته مشکوک باعث تخلیه فرودگاه منچستر شد

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، فارس نوشت: در پی پیدا شدن بسته ای مشکوک در فرودگاه منچستر انگلیس، بخشی از محوطه آن نوارکشی شده و مأموران خنثی سازی بمب با انفجاری کنترل شده، خطر را رفع کردند.

پیدا شدن بسته مشکوک باعث تخلیه فرودگاه منچستر شد

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

در پی گزارش بسته ای مشکوک در فرودگاه منچستر، نیروهای خنثی سازی بمب به این محل اعزام شدند. یک فرد نیز در این زمینه مورد بازداشت نهاده شد.

به نوشته روزنامه گاردین، در پی گزارشی مبنی بر وجود یک بسته مشکوک در فرودگاه منچستر انگلیس، این محل و دفاتر اداری اطراف آن تخلیه شدند.

مأموران فرودگاه و نیروهای پلیس جاده ها و ایستگاه های قطار و اتوبوس منتهی به فرودگاه را بسته و تیم های خنثی سازی بمب به محل اعزام شدند. متخصصان خنثی سازی بمب حوالی ساعت 9:30 صبح توانستند از طریق انفجاری کنترل شده، خطر را رفع نمایند. فردی نیز در رابطه با این بسته مشکوک دستگیر شد.

در طول عملیات خنثی سازی، هیچ پروازی لغو نشد.با این حال در پی بسته شدن ساختمان فرودگاه، مسافران مجبور شدند به صورت پیاده خود را تا محل پروازها برسانند.

پلیس در این باره گفت، تا خاتمه تحقیقات و جستجوی کامل محوطه، به حضور در فرودگاه ادامه خواهد داد. سخنگوی پلیس محلی گفت یک خط قرنطینه دور محل سوار شدن مسافران به اتوبوس باند پرواز کشیده شده است و مأموران مردم را به راستا جایگزین هدایت می نمایند.

دی ماه سال گذشته نیز به دنبال پیدا شدن یک بسته مشکوک در فرودگاه های هیثرو لندن، خاتمهه دوم این فرودگاه بسته شد. در ماه اسفند نیز سه بسته انفجاری در دو فرودگاه هیثرو، لندن سیتی و ایستگاه قطار واترلو کشف شده بود.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 14 مهر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 401

به "پیدا شدن بسته مشکوک باعث تخلیه فرودگاه منچستر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیدا شدن بسته مشکوک باعث تخلیه فرودگاه منچستر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید