پلمب باغ تالار متخلف در شمال شرق تهران

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت، از پلمب یک واحد صنفی باغ تالارمتخلف در شمال شرق تهران اطلاع داد و گفت: این واحد صنفی به علت عدم رعایت مقررات پلمب شد.

پلمب باغ تالار متخلف در شمال شرق تهران

جهت دریافت خدمات طراحی ویلا کلاسیک با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سرهنگ نادر مرادی در تشریح این خبر اظهار کرد: در راستای ارتقا امنیت اجتماعی، طرح بازدید و کنترل واحد های صنفی تالار و باغ تالار در شهر تهران توسط مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی این پلیس و ادارات مربوط به اجرا گذاشته شده است.

وی گفت: به همین دلیل مأموران اداره اماکن پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی روز بیست و یکم بهمن ماه، از باغ تالاری در حوالی منطقه لواسان که مراسم های هنجار شکن با حضور تعدادی خانم و آقای جوان برگزار می کرد بازدید شد.

مرادی با اشاره به اینکه این واحد باغ تالار به علت عدم رعایت قوانین و مقررات مربوط و انجام رفتار های هنجارشکن، با هماهنگی مقام قضائی پلمب شد، گفت: تا کنون، 4 تالار و باغ تالار متخلف پلمب و برای 5 واحدصنفی متخلف دیگر نیز اخطاریه پلمب صادر شده است.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت به تداوم و تشدید اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس تاکید نمود و گفت: شهروندان، در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 13 اسفند 1398 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 799

به "پلمب باغ تالار متخلف در شمال شرق تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلمب باغ تالار متخلف در شمال شرق تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید