هاشمی نسب که گل زد، حس کردم آخرالزمان است

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، بازیکن سابق پرسپولیس ارسلان مطهری و مهدی ترابی را بازیکنان شاخص دو تیم در داربی 91 دانست.

هاشمی نسب که گل زد، حس کردم آخرالزمان است

به گزارش خبرنگاران، نود و یکمین شهرآورد تهران بین دو تیم استقلال و پرسپولیس روز پنج شنبه (17 بهمن) در استادیوم آزادی برگزار می گردد. اسماعیل حلالی پیشکسوت پرسپولیس درباره این بازی اظهار کرد: دو تیم از نظر روحی و روانی و مسائل فنی و با توجه به امتیازات و موفقیتی که در دو سه ماه اخیر کسب کردند، از شرایط خوبی برخوردارند. من فکر می کنم اگر مربیان ترس را کنار بگذارند، بازی خوبی را شاهد خواهیم بود و طرفداران هم لذت می برند چون دو تیم در شرایط خوبی قرار دارند و حالت تهاجمی خوبی هم دارند.

او درباره نتیجه داربی به ابسنا گفت: دوست دارم که پرسپولیس برنده این بازی باشد و پیش بینی ام نتیجه 2 بر 0 به سود پرسپولیس است.

پیشکسوت پرسپولیس درمورد بازیکنان کلیدی در این بازی گفت: فکر می کنم مهاجمین دو تیم روز خوبی خواهند داشت. در استقلال ارسلان مطهری و از پرسپولیس هم مهدی ترابی تصور می کنم مهره های شاخص در این داربی باشند.

بازیکن سابق پرسپولیس درباره یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس توضیح داد: گل محمدی تجارب خوبی چه در مربیگری و چه در بازی دارد و در این چند سالی که در پرسپولیس حضور نداشتند، در دیگر تیم ها کسب تجربه کردند و بار دیگر این تیم بازگشتند. درست است که یحیی به عنوان مربی حضور زیادی در داربی نداشته اما مقابل استقلال بازی های زیادی را انجام داده که می تواند از آن ها استفاده کند. من فکر می کنم استقلال و پرسپولیس مربیان خوبی را انتخاب نموده اند چون این دو با توجه به شناختی که از پیش کسب نموده اند می توانند کارشان را به خوبی به جلو ببرند.

حلالی داربی 50 را خاطره انگیزترین داربی خود خواند و در این مورد گفت: خاطرات زیادی از داربی دارم اما در این بازی ما در ابتدا با یک گل پیش افتادیم ولی استقلال گل اول و پس از آن گل دوم را هاشمی نسب روی اشتباه عابدزاده وارد دروازه کرد. در همان لحظه نگاهی به ساعت استادیوم کردم و متوجه شدم که پنج یا شش دقیقه باقی مانده است؛ برای خودم هم جالب است که در آن لحظه حس کردم که آخرالزمان است و هرطور شده نباید شرمسار طرفدارانمان شویم، چون در آن بازی واقعا خوب و رو به جلو بازی کردیم اما سر دو اتفاق دو گل دریافت نموده بودیم تا دقیقه 89 که علی کریمی دروازه استقلال را باز کرد. آن روز یکی از رویایی ترین روزها برایم بود.

او همچنین درباره تلخ ترین خاطره ای که در داربی داشته است مطرح کرد: بدترین شهرآوردی هم که در آن حضور داشتم؛ داربی چهل و هشتم در سال 78 است که در دقیقه 30 اخراج شدم و 60 دقیقه ای که بیرون از زمین بودم به سختی سپری شد ولی درنهایت پرسپولیس 9 نفره توانست بازی را به تساوی بکشاند.

حلالی در سرانجام گفت: توقع دارم که پنج شنبه شاهد یک بازی فنی و به دور از حواشی ای چون اعتراض گاه و بی گاه بازیکنان به داور باشیم. فکر می کنم این بازی یکی بازی های ماندگار داربی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 فروردین 1399 بروزرسانی: 4 فروردین 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 848

به "هاشمی نسب که گل زد، حس کردم آخرالزمان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشمی نسب که گل زد، حس کردم آخرالزمان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید