نیروی زمینی، ستون فقرات ارتش است، تجهیزات ما بدون وابستگی به خارج و با هزینه کم نوسازی می شوند

به گزارش مجله خبری تیرول، رییس ستادکل نیروهای مسلح گفت: تجهیزات ما بدون اینکه هزینه سنگینی پرداخت کنیم نوسازی می شوند.

نیروی زمینی، ستون فقرات ارتش است، تجهیزات ما بدون وابستگی به خارج و با هزینه کم نوسازی می شوند

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

به گزارش ، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح صبح امروز شنبه 18 آبان ماه در حاشیه بازدید از مرکز بهینه سازی، نوسازی و ساخت قطعات شهید زرهرن نزاجا و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کاری که در این مجموعه انجام می گردد بسیار ارزشمند است، گفت: نیروی زمینی بعنوان ستون فقرات ارتش مسئولیت اصلی در دفاع سرزمین خشکی جمهوری اسلامی را بر عهده دارد و این ماموریت سنگین تا حد زیادی متکی به تجهیزات پیشرفته است.

وی اضافه نمود: این نیرو در کنار قدرت تحرک و قدرت آتش تجهیزات، با بهره مندی از نیروی انسانی با مهارت، عالم و فداکار و شجاع می توانند با اطمینان از سرزمین ما دفاع کند.

سرلشکر باقری با بیان اینکه با تحرک سال های اخیر و اقدامات خوب انجام شده، این مرکز نقش خود را به خوبی انجام می دهد، توضیح داد: بخش های زیادی از تجهیزات نیروی زمینی بازسازی شده و بخش های دیگری در نوبت نگهداری و تعمیر است.

رییس ستادکل نیروهای مسلح ادامه داد: ما در بخش هایی احتیاج به این نداریم که تجهیزات مان را کنار گذاشته و تجهیزات جدید بخریم، در واقع با حفظ بخش اصلی تانک ها، توپ ها و نفربرها و تست کارآمدی آنها، تجهیزات آن ها تعویض و بروزرسانی می شوند و ما دارای تجهیزات به روز جهان خواهیم بود.

وی در انتها گفت: به این ترتیب تجهیزات ما نسبت به کشورهای همجوار و کشورهای جهان بدون اینکه هزینه سنگینی پرداخت کنیم و بدون اینکه وابسته واردات از خارج باشیم نوسازی می شوند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 18 آبان 1398 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 513

به "نیروی زمینی، ستون فقرات ارتش است، تجهیزات ما بدون وابستگی به خارج و با هزینه کم نوسازی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروی زمینی، ستون فقرات ارتش است، تجهیزات ما بدون وابستگی به خارج و با هزینه کم نوسازی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید