مقاله: پل معلق کاپیلانو ونکوور (کانادا)

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، یکی دیگر از بخش های جالب توجه این پارک، مسیرهای چوبی مرتفع در میان جنگل است. در این مسیرها، بازدیدکنندگان می توانند از زاویه دیدی متفاوت از بخش های بالایی جنگل دیدن کنند. پیاده روی بر لبه صخره یکی از جدیدترین جاذبه های اضافه شده به پارک پل معلق کاپیلانو ونکوور است. این پیاده راه فلزی بر لبه یک صخره و در بالای یک دره قرار دارد. قدم زدن بر روی این پیاده راه تجربه ای فوق العاده جذاب خواهد بود، هم در طول روز و هم شب ها، زمانی که چراغ های پیاده راه روشن می شوند. تجربه هیجان آوری خواهد بود، در نتیجه به هیچ عنوان فرصت قدم زدن بر روی این پیاده راه را در تور کانادا خود از دست ندهید.

مقاله: پل معلق کاپیلانو ونکوور (کانادا)

اصلی ترین جاذبه پارک پل معلق کاپیلانو برای مسافران تور کانادا، بدون شک خود پل معلق کاپیلانو با شهرت جهانیش است. این پل که در اصل در دهه 1800 میلادی ساخته شده، 137 متر طول دارد و در ارتفاع 70 متری بالاتر از رودخانه کاپیلانو قرار گرفته است. جالب است بدانید این ارتفاع برابر با ارتفاع مجسمه آزادی (تا قسمت شانه اش) است. پلی که هم اکنون در تور کانادا خود بر روی آن قدم خواهید گذاشت، در واقع چهارمین نسخه ساخته شده از این پل است. اولین پل از طناب های کنفی و تخته چوب های درخت سرو و در سال 1889 ساخته شده بود. دومین صاحب پل بود که برای عبور مردم از روی آن پول دریافت کرد؛ در سال 1903 قیمت عبور از پل تنها 10 سنت بود. این قیمت در حال حاضر بیشتر است اما به جایش پل چند صد برابر مقاوم تر و مستحکم تر شده است.

تعداد زیادی ستون های آیینی و دیگر آثار هنری مردمان بومی و ساکنان اولیه این سرزمین در پارک پل معلق کاپیلانو وجود دارند. بیشتر این ستون ها اصلی هستند و در دهه 1960 ساخته شده اند. در داخل پارک تاریخ تمدن های اولیه به خوبی به بازدیدکنندگان و مسافران تور کانادا معرفی می شوند. تورهای پیاده روی متعددی برای گشت و گذار در بخش های مختلف پارک وجود دارند؛ این تورها فوق العاده آموزنده هستند. با شرکت در آن ها شما می توانید در مورد فرهنگ و تاریخ مردمان اولیه و همچنین تاریخ پل معلق کاپیلانو اطلاعاتی ارزشمند به دست بیاورید.

منبع مقاله: پل معلق کاپیلانو ونکوور (کانادا)

انتشار: 26 مهر 1400 بروزرسانی: 26 مهر 1400 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1885

به "مقاله: پل معلق کاپیلانو ونکوور (کانادا)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: پل معلق کاپیلانو ونکوور (کانادا)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید