مقاله: تخریب بخشی از مجسمه خواهر ناپلئون بناپارت در ایتالیا

به گزارش مجله خبری تیرول، متولیان این موزه ایتالیایی ضمن اعلام این خبر از بازدیدنمایندگان درخواست کردند بیشتر مراقب باشند:

مقاله: تخریب بخشی از مجسمه خواهر ناپلئون بناپارت در ایتالیا

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

میراث فرهنگی ما باید حفظ گردد. رفتار مسئولانه در داخل موزه و احترام گذاشتن به آثار و اشیای حفاظت شده موجود در آن نه تنها یک تکلیف و وظیفه مدنی بلکه نشانه احترام به آن چیزی است که باید با غرور به آیندگان تحویل دهیم.

این اولین بار نیست که سلفی دریافت در موزه خسارت به بار می آورد. در فوریه سال 2017، زیرپای یک بازدیدنماینده به هنگام عکس دریافت خالی شده و یکی از کدوتنبل های مجموعه یایویی کوساما از دستش رها شد و به مجموعه اتاق آینه های بی کران این هنرمند معروف ژاپنی خورد. با وجود آنکه خسارت وارده جزیی بود، اما این اتاق بطور موقت تعطیل شد.

این ماجرا در موزه آنتونیو کانووا در پوسانیو واقع در شمال شرق ایتالیا رخ داد. به نقل از صفحه فیسبوک این موزه، نگهبانان چند دقیقه پس از آنکه جهانگرد اتریشی با عجله موزه را ترک کرد، متوجه خسارت به بار آمده شدند. کارکنان موزه با آنالیز تصاویر دوربین های مداربسته به ماجرا پی بردند و متوجه شدند همه چیز سر دریافت یک عکس سلفی رخ داده است.

منبع مقاله: تخریب بخشی از مجسمه خواهر ناپلئون بناپارت در ایتالیا

انتشار: 13 آبان 1400 بروزرسانی: 13 آبان 1400 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1908

به "مقاله: تخریب بخشی از مجسمه خواهر ناپلئون بناپارت در ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: تخریب بخشی از مجسمه خواهر ناپلئون بناپارت در ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید