فکری در رختکن به رشید و حسینی چه گفت؟

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، در این نشست دروازه بان های استقلال صحبت های خود را در مقابل دیدگاه سرمربی شان مطرح کردند و محمود فکری هم با سعه صدر به تمام صحبت هایی که این دو دروازه بان به زبان آوردند، گوش کرد و سپس با آن ها به صحبت پرداخت.

فکری در رختکن به رشید و حسینی چه گفت؟

فکری به حسینی و مظاهری گفته: من می دانم که هر دوی شما دوست دارید نفر اول شوید، اما برای من ملاک آمادگی است و هر دروازه بانی که شرایط بهتری داشته باشد در دروازه قرار می گیرد. از شما می خواهم تلاش کنید و در محیطی کاملاً محبت آمیز با هم بجنگید و پیراهن شماره یک را از من بگیرید. من قطعاً تلاش هر دوی شما را می بینم.

فکری به حسینی و مظاهری این جملات را هم گفته: از هر دوی شما می خواهم طوری رفتار نکنید که بهانه دست دیگران بدهید تا مطالب حاشیه ای علیه شما منتشر کنند. از شما می خواهم حواس تان به همه جا باشد و مانند دو رفیق در تمرینات حاضر شوید. من قطعاً نیاز به یک دروازه بان ندارم. بازی های بسیاری در ادامه باقی مانده و نیاز دارم هر دوی شما در بالاترین سطح آمادگی قرار داشته باشید تا ما در لیگ و بازی های سخت آینده احساس کمبود نکنیم.

اعتقاد راسخ فکری به دو دروازه بان

محمود فکری عمیقاً اعتقاد دارد که تیمش باید دو دروازه بان آماده داشته باشد. فکری حضور دو دروازه بان مدعی را هم به نفع مدعیان قرار دریافت در ترکیب اصلی تیمش می داند و هم بر این باور است که در نهایت استقلال از این رقابت سود خواهد جست.

حتی حواشی حاصل از حضور دو دروازه بان مدعی نیز سبب نشده تا سرمربی استقلال اقدام به قرار دادن نام یکی از این دو دروازه بان در لیست خروج تیمش کند. فکری اعتقاد دارد که با این شرایط استقلال قطعاً در کوران رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با مشکل روبرو نخواهد شد. از طرفی نگرانی های حاصل از مصدومیت های یکی از این دو دروازه بان کاهش خواهد یافت.

منبع: فرارو
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1409

به "فکری در رختکن به رشید و حسینی چه گفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری در رختکن به رشید و حسینی چه گفت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید