فاز اول پرتال آموزشی نانوسیتی عمان به این کشور تحویل داده می گردد

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، بخشی از پروژه سامانه مجازی آموزشی شرکت توسعه افق نانوفناوری توانا که برای پروژه عمان نانوسیتی آماده شده در دوازدهمین جشنواره فناوری نانو به طرف عمانی تحویل داده می گردد.

فاز اول پرتال آموزشی نانوسیتی عمان به این کشور تحویل داده می گردد

با تور عمان از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید.

به گزارش گروه فناوری مجله سرگرمی و تفریحی، شرکت توسعه افق نانوفناوری توانا در راستای عقد قرارداد با کشور عمان جهت راه اندازی سامانه آموزشی فناوری نانو در پروژه عمان نانوسیتی، اقدام به راه اندازی سامانه مجازی آموزشی در سه سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته نموده است.

این سایت آموزش مجازی دارای بیش از 350 عنوان درسی بوده و به نوعی طراحی شده است که تمامی مخاطبان از دانش آموزان تا دانشجویان بتوانند همراه با این سامانه از مبانی تا پیشرفته ترین مباحث فناوری نانو را بیاموزند. مخاطبان این سایت می توانند پس از گذراندن دوره های آموزشی موردنظر گواهی معتبر سرانجام دوره دریافت کنند. در حال حاضر دروس این سامانه به دو زبان انگلیسی و عربی در حال راه اندازی است. امید است در آینده نزدیک این سامانه به زبان های رسمی دیگری نیز ترجمه شوند.

فاز اول این پورتال در دوازدهمین جشنواره فناوری نانو به طرف عمانی تحویل داده می گردد، پیش بینی می گردد تا سرانجام امسال میلادی فاز های بعدی این پروژه نیز آماده تحویل گردد.

امروزه فناوری نانو سهم بزرگی از بازار جهانی را به خود اختصاص داده است که در این میان تربیت نیروی انسانی متخصص، نقش ویژه ای دارد. مجموعه توانا با چندین سال سابقه در حوزه آموزش فناوری نانو به دانش آموزان در سطح ملی و بین المللی توانسته است آموزش و پژوهش فناوری پیشرفته نانو را برای دانش آموزان امکان پذیر و ملموس نماید.

گفتنی است؛ پروژه نانوسیتی عمان از ساعت 9 تا 10 صبح آدینه 19 مهرماه در بخش استیج دوازدهمین جشنواره فناوری نانو معرفی می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 مهر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 414

به "فاز اول پرتال آموزشی نانوسیتی عمان به این کشور تحویل داده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاز اول پرتال آموزشی نانوسیتی عمان به این کشور تحویل داده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید