عراق ، تغییر فرمانده پلیس چهار استان و مشخص سخنگوی نظامی برای نخست وزیر

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، نخست وزیر عراق در مقام فرمانده کل نیروهای مسلح این کشور با صدور احکامی ضمن انتصاب یک سخنگوی نظامی برای خود فرماندهان پلیس در چهار استان این کشور از جمله پایتخت را تغییر داد.

عراق ، تغییر فرمانده پلیس چهار استان و مشخص سخنگوی نظامی برای نخست وزیر

به گزارش گروه بین الملل مجله سرگرمی و تفریحی، وزارت کشور عراق امروز شنبه بیان کرد عادل عبدالمهدی، نخست وزیر، عبدالکریم خلف را به عنوان سخنگوی رسمی نظامی برای صندلی خود در مقام فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق منصوب کرد.

به گزارش وبگاه خبری بغداد الیوم، در این بیانیه آمده است: انتصاب عبدالکریم خلف در حالی صورت می گیرد که عبدالمهدی به عنوان فرمانده کل نیروهای مسلح عراق احتیاج به یک سخنگو داشت.

عبدالکریم خلف سرتیپ بازنشسته و سخنگوی وزارت کشور عراق بود. وی قبل از بازنشستگی به عنوان مدیر کل عملیات در وزارت کشور عراق فعالیت می کرد.

این تصمیم در حالی صورت می گیرد که کشور شاهد تظاهرات هایی در محکومیت فساد و مطالبه اصلاحات و فراهم شدن فرصت های شغلی است.

نخست وزیر عراق امروز طی چند حکم دیگر فرماندهان پلیس در سه استان بغداد، نجف اشرف الدیوانیه و ذی قار را نیز منصوب کرد.

در استان بغداد سرلشکر ماجد فالح نعمه الموسوی،در استان نجف سرلشکر غانم العنکوشی، در استان الدیوانیه سرتیپ حیدر حسن منخی و در استان ذی قار، سرتیپ محمد عبدالوهاب السعیدی به عنوان فرماندهان پلیس استان های مذکور مشخص شدند.

ص

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 22 آذر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 599

به "عراق ، تغییر فرمانده پلیس چهار استان و مشخص سخنگوی نظامی برای نخست وزیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عراق ، تغییر فرمانده پلیس چهار استان و مشخص سخنگوی نظامی برای نخست وزیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید