دانشگاه صنعتی شریف، مدرسه تابستانه برگزار می نماید

به گزارش مجله خبری تیرول، تهران (پانا) - دانشگاه صنعتی شریف مدرسه تابستانه ای برای دانش آموزان پایه دهم تا دوازدهم کل کشور برگزار می نماید.

دانشگاه صنعتی شریف، مدرسه تابستانه برگزار می نماید

به گزارش دانشگاه شریف، مدرسه تابستانه رستا ویژه دانش آموزان ورودی پایه دهم تا دوازدهم کل کشور، به شکل دو کارسوق مجزای مجازی و حضوری برگزار می شود. رویداد مجازی از 2 تا 4 شهریور در بستر پلتفرم تعاملی و رویداد حضوری از 8 تا 10 شهریور در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

کارگاه های علمی ارائه شده در مدرسه تابستانه شامل مباحثی در حوزه های ریاضی، علوم کامپیوتر و فیزیک و مسابقه علمی در سرانجام رویداد است. همه مطالب به وسیله دانشجویان برتر دانشگاهی و تحت نظر استادان آنان طراحی شده و به زبان دانش آموزان مخاطب رویداد به طریق کارگاه های مجذوب نماینده و تعاملی تبدیل شده است.

داده کاوی، هوش مصنوعی، الگوریتم، کدگذاری و فشرده سازی، نظریه بازی و مکانیک سیالات عناوین کارگاه هایی است که در این رویداد برگزار می شود.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، دانش آموزان علاقه مند می توانند جهت ثبت نام در این رویداد از تاریخ 22 تا 28 مردادماه با مراجعه به سایت summerschool. sampad. gov. ir مشخصات اولیه خود را ثبت نمایند و سؤالات ورودی رویداد را دریافت و به طور گروهی آن ها را حل نموده و پاسخ خود را در سامانه قرار دهند.

پس از آنالیز پاسخ ها به وسیله تیم برگزاری، اسامی پذیرفته شدگان رویداد 30 مردادماه در سایت رویداد قرار خواهد گرفت و امکان پرداخت هزینه و نهایی کردن ثبت نام برای پذیرفته شدگان فراهم خواهد شد.

تنها امکان شرکت در یکی از این دو کارسوق مجازی یا حضوری برای دانش آموزان فراهم است و امکان انتخاب نوع رویداد مورد نظر در هنگام ثبت نام در سایت وجود دارد.

جمع علمی - ترویجی رستا به عنوان یک انجمن علمی رسمی در دانشگاه صنعتی شریف، از سال 1396 اقدام به برگزاری دوره های برخط و حضوری برای دانش آموزان دوره های اول و دوم مبه وسیلهه از سراسر کشور نموده است. در این رویدادها دانشجویان نخبه کشور به عنوان آموزگار حضور داشته و دانش آموزان به صورت گروهی شرکت می نمایند و تدریس به صورت تعاملی و مسئله محور انجام می شود. این کارسوق علمی به وسیله سازمان کل پرورش استعدادهای درخشان، دانشگاه شریف و انجمن علمی رستا برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 مرداد 1401 بروزرسانی: 27 مرداد 1401 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 2183

به "دانشگاه صنعتی شریف، مدرسه تابستانه برگزار می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه صنعتی شریف، مدرسه تابستانه برگزار می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید