تمدید تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن تا خاتمه تیر

به گزارش مجله خبری تیرول، خبرگزاری خبرنگاران- بانک مسکن اظهار داشت که تسهیلات بدون سپرده بانک مسکن تا انتها تیر 1400 تمدید شده است.

تمدید تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن تا خاتمه تیر

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از بانک مسکن (هیبنا)، بانک مسکن مهلت استفاد از تسهیلات طرح 82 را تا انتها تیر ماه سال 1400 تمدید کرد. در این راستا اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده مشمول درخواست هایی است که پیش نویس قرارداد حداکثر تا تاریح 31 تیر 1400 تنظیم و قرارداد های مذکور حداکثر تا تاریخ 31 مرداد 1400 در دفاتر اسناد رسمی ثبت شوند.

گفتنی است که پیش تر بانک مسکن با هدف یاری به خانه دارشدن اقشار مختلف جامعه و تقویت قدرت خریدمتقاضیان مسکن و همچنین کاهش هزینه های اخذ تسهیلات، طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده را تا انتها سال 1399 در دستور کار قرار داده بود. از 25 دی ماه سال 1399 به مناسبت سالروز تاسیس بانک مسکن، طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن به صورت توام (بدون سپرده و اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن) در دستور کار شعب بانک قرار گرفته است.

سقف تسهیلات مذکور در مرکز استان، برای خرید انفرادی 80میلیون تومان و برای زوجین 160 میلیون تومان و در شهرستان های استان برای خرید انفرادی 60 میلیون تومان و برای زوجین 120 میلیون تومان اعلام نمود.

همه شعب بانک مسکن به متقاضیانی که تا انتها تیر ماه سال آینده درخواست بهره مندی از تسهیلات خرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن را دارند، تسهیلات موصوف را به صورت توام (بخشی از محل اعتبار داخلی بانک و بخشی از محل خرید اوراق مذکور) پرداخت خواهند کرد.

پرداخت تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده که از دی ماه امسال به متقاضیان پرداخت می گردد به نحوی است که نیمی از مبلغ تسهیلات از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن و مابقی از محل منابع بدون سپرده (مجموعا تا سقف های تسهیلات خرید مسکن اوراق گواهی حق تقدم) پرداخت می گردد. به این ترتیب متقاضیان فقط برای نیمی از تسهیلات نیازمند خرید اوراق هستند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 27 خرداد 1400 بروزرسانی: 27 خرداد 1400 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1712

به "تمدید تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن تا خاتمه تیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن تا خاتمه تیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید