برگزاری تورآشناسازی برای ایرلندی ها در تهران

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری وزارت میراث فرهنگی گفت: هیئت ایرلندی به دعوت معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در قالب تور آشناسازی به ایران سفر کردند.

برگزاری تورآشناسازی برای ایرلندی ها در تهران

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، محمد ابراهیم لاریجانی با بیان این خبر گفت: هیئت 5 نفره متشکل از رئیس اتحادیه آژانس داران کشور ایرلند در راس هیئت و نیز مدیران آژانس های مطرح و مجله سرگرمی و تفریحی فعال این کشور در حوزه گردشگری روز گذشته 22 شهریور به ایران سفر نموده اند و تا تاریخ 31 شهریور ماه جاری، سفری 10 روزه به ایران را تجربه می نمایند و از ظرفیت های گردشگری کشور از نزدیک آشنا می شوند.

وی اضافه کرد: تور آشناسازی هیئت مذکور با همکاری بخش خصوصی برگزار شده است و بازدید از ظرفیت های گردشگری استان های تهران، اصفهان، فارس و یزد در برنامه سفر ایرلندی ها قرار گرفته است.

لاریجانی در انتها تاکید نمود: یکی از محورهای اصلی تور آشناسازی هیئت ایرلندی آگاهی از بستر مساعد و ظرفیت های گردشگری سلامت کشور است؛ از این رو بازدید از مرکز ناباروری یزد، ارتوپدی شیراز و چشم پزشکی تهران نیز در برنامه سفر این تیم جای گرفته است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 25 مهر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 444

به "برگزاری تورآشناسازی برای ایرلندی ها در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری تورآشناسازی برای ایرلندی ها در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید