بازدید اعضای شورای اسلامی شهر و معاون شهردار از محلات شهر زاهدان

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، خبرنگاران/سیستان و بلوچستان اعضای شورای اسلامی شهر به همراه معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان از شرایط آسفالت و طرح ایجاد پروژه کانال راهنمایی آب های سطحی زاهدان بازدید کردند.

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر و معاون شهردار از محلات شهر زاهدان

محمد امیر براهویی معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان در این بازدید بیان داشت: اهالی و معتمدین محله سرباز از شرایط وجود آب های سطحی این خیابان که در مواقع بارندگی باعث بروز مشکلاتی در عبور و مرور برای ساکنین شده اظهار ناراضایتی کرده و خواهان ایجاد کانال عرضی راهنمایی آب های سطحی از راستا بلوار طباطبایی و خیابان سرباز 16 شدند.

وی ادامه داد: بنا بر این شد که با همکاری و پیگیری معاون خدمات شهر، مدیرفنی و مسوولین شهرداری منطقه سه دستورات لازم جهت ایجاد این کانال با رعایت اصول فنی صورت پذیرد.

براهویی ضمن تشریح طرح هر خانه یک درخت و استقبال اهالی محل گفت: استقبال اهالی محل در اجرای این طرح باعث توسعه فضای سبز و ارتقای سیما و منظر شهری در این منطقه خواهد شد، در راستای این طرح هر خانه نسبت به کاشت و نگهداری یک درخت درب منازل با حمایت حوزه خدمات شهر اقدام خواهد کرد.

مهندس بلوچ مدیر فنی شهرداری زاهدان نیز در این بازدید گفت: در پی حفاری های شرکت گاز و با توجه به اینکه این خیابان از شرایط آسفالت مناسبی برخوردار نیست کهنسبت به ترمیم حفاری ها و روکش آسفالت خیابان سرباز و رجایی 41 تا دوماه آینده اقدام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1076

به "بازدید اعضای شورای اسلامی شهر و معاون شهردار از محلات شهر زاهدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید اعضای شورای اسلامی شهر و معاون شهردار از محلات شهر زاهدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید