اطلاعیه سفارت ایران در ترکیه: خودداری از حضور در منطقه ها پر ازدحام و نامطمئن در سفر به ترکیه

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، سفارت ایران در ترکیه به هموطنانمان توصیه کرد که در هنگام سفر به این کشور از حضور در اماکن پر ازدحام و نامطمئن خودداری نمایند.

اطلاعیه سفارت ایران در ترکیه: خودداری از حضور در منطقه ها پر ازدحام و نامطمئن در سفر به ترکیه

سفارت کشورمان در ترکیه اعلام نموده است:

با توجه به وقوع بعضی حوادث ناگوار برای هموطنان، با تاکید در خصوص اهمیت رعایت مقررات شرایط فوق العاده در جمهوری ترکیه ، مجددا توصیه می گردد در صورت اقامت و یا ضرورت انجام مسافرت، با دقت نظر و توجه نسبت به هشدار های نمایندگی و سرکنسولگری های جمهوری اسلامی ایران در ترکیه و دستگاه های مربوط کشور میزبان، از حضور در اماکن پر ازدحام و نامطمن اکیدا خودداری نمایند.

رسانه های ترکیه پیش تر خبر داده بودند که پنجشنبه گذشته دو توریست ایرانی 29 و 40 ساله به وسیله شهروندان ترکیه ای به مراکز تفریحی برده شده بودند و در منطقه فاتح استانبول مورد ضرب و شتم قرار گرفتند. این شهروندان ترک قصد اخاذی از دو توریست ایرانی داشته و از آن ها مبلغ بیشتری از آنچه که توافق شده بود را طلب نموده بودند که این موضوع باعث درگیری و ضرب و شتم میان آنها شد. در نتیجه این درگیری این دو توریست به شدت زخمی و مجروح و سپس به بیمارستان منتقل شدند که باوجود کوشش ها برای نجات آنها فرد 40 ساله جان خود را از دست داد.

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 بهمن 1400 بروزرسانی: 15 بهمن 1400 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 2007

به "اطلاعیه سفارت ایران در ترکیه: خودداری از حضور در منطقه ها پر ازدحام و نامطمئن در سفر به ترکیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه سفارت ایران در ترکیه: خودداری از حضور در منطقه ها پر ازدحام و نامطمئن در سفر به ترکیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید