ادامه تبعیض ها بین پرسپولیس با سایر تیم ها

به گزارش مجله خبری تیرول، تیم فوتبال پرسپولیس ایران روز دوشنبه نخستین تمرین تاکتیکی خود را پس از رسیدن به گوا هند در زمین بنالیم برگزار کرد، اما امکانات ضعیف این زمین مانند چمن بی کیفیت، نداشتن رختکن و دکوری بودن پروژکتور ها سبب شد با اعتراض مسئولان پرسپولیس محل تمرین این تیم تغییر کند.

ادامه تبعیض ها بین پرسپولیس با سایر تیم ها

مسئولان برگزاری مسابقات در هند در اقدامی عجیب زمان آخرین تمرین پرسپولیس قبل از بازی با الوحده که روز گذشته انجام شد را ابتدا هشت صبح در نظر گرفته بودند که این امر برای یک تیم حرفه ای فوتبال واقعا بی سابقه است، زیرا پرسپولیسی ها باید آخرین شرایط بازی با الوحده به ویژه ساعت برگزاری این مسابقه را در تمرین شبیه سازی می کردند تا بدن بازیکنان با این ساعت تطبیق پیدا کند.

با اعتراض مدیران تیم هندی ها اعلام کردند تمرین ساعت 11 برگزار گردد که این ساعت هم اعتراض سرخ پوشان را به دنبال داشت و با پیگیری های فراوان قرار شد تمرین شاگردان یحیی گل محمدی ساعت 17 در یکی از زمین های سازمان ورزش گوا انجام گردد.

این در شرایطی است که برخلاف پرسپولیس، تیم های الوحده امارات و الریان قطر آخرین تمرین قبل از بازی های امروز خود را در زمینی با کیفیت بهتر و زیر نور برگزار کردند. در واقع نماینده کشورمان مجبور شد تمرین خود را در زمینی نامناسب و در اوج گرمای بعد از ظهر برگزار کند.

علیرضا اشرف، در مصاحبه با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران ضمن اعلام این موضوع گفت: این امر واقعا یک تبعیض است. البته با توجه به اینکه هندی ها در کل یک استادیوم برای برگزاری 12 بازی مرحله گروهی در نظر گرفته اند، هیچ تیمی نمی تواند در محل اصلی برگزاری مسابقات تمرین کند.

وی اضافه نمود: با این وجود کیفیت بد زمین سازمان ورزش گوا و مجهز نبودن آن به نور اجازه نمی داد تیم ما در شب تمرین کند. یحیی گل محمدی و کادرفنی خیلی به این موضوع معترض بودند و زیبنده پرسپولیس و فوتبال ایران نبود. تیم ما در سه سال اخیر دو بار فینالیست آسیا بوده است. کاری به دلایل AFC برای میزبانی دادن به هند نداریم، اما مسئولان ما باید پیگیری بیشتری داشته باشند تا پس از دست دادن میزبانی اینگونه مسائل برای نمایندگان ایران ایجاد نگردد.

مدیر رسانه تیم پرسپولیس توضیح داد: ما پرسپولیس هستیم و سال گذشته نشان دادیم می توانیم با وجود تمام شرایط سخت چه کار های بزرگی انجام بدهیم. ان شالله در همین ماه مبارک رمضان با دعای خیر مردم نتایج خوبی می گیریم. روز گذشته هم چند نوجوان هندی پشت زمین تمرین آمده و با هیجان پرسپولیس را تشویق می کردند. فضای متفاوتی ایجاد شده بود.

اشرف اضافه نمود: ذهن کادرفنی ما باید از این اتفاق ها رها باشد، اما ذهن آن ها اکنون به این است که تمرین کجا برگزار می گردد، کیفیت زمین چگونه است و نور دارد یا خیر. این اتفاق ها دست به دست هم داده و شرایط سختی را ایجاد نموده، اما با تجربه کادرفنی و غیرت بچه ها امیدواریم بازهم بهترین نتایج را کسب نموده و با صدرنشینی به ایران بازگردیم.

پرسپولیس از ساعت 19 امروز اولین بازی خود را مقابل الوحده امارات برگزار می نماید.

منبع: فرارو
انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1400 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1652

به "ادامه تبعیض ها بین پرسپولیس با سایر تیم ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه تبعیض ها بین پرسپولیس با سایر تیم ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید