5 راه ساده برای رفع صدای جیر جیر کف کفش

به گزارش مجله خبری تیرول، صدای مزاحمی که زمان راه رفتن از کف کفش ها بلند می شود یکی از ناراحت کننده ترین صداها در مکان های سرپوشیده است؛ با این راهکار های ساده صدای جیر جیر کف کفش خود را ساکت کنید.

5 راه ساده برای رفع صدای جیر جیر کف کفش

هیچ چیزی مانند کفش های پر سر و صدا وجود ندارد که بتواند اعصاب شما و افراد پیرامون شما را خرد کند. اوضاع وقتی بدتر می شود که جالب ترین کفش ورزشی و اسپورت فصل را خریده اید، لباستان را هماهنگ با آن انتخاب کرده اید و حالا که در راهرویی بی صدا قدم می زنید، تنها چیزی که می شنوید صدای جیغ جیغ یا جیر جیر کفش شماست! کفش هایی که به تازگی خریداری کرده اید. در این مطلب از خبرنگاران با ترفندهای رفع صدای جیر جیر کف کفش آشنا می شوید.

اما چه کاری می توانید انجام دهید؟

1- اولین قدم پوشیدن کفش است. اگر کفش های شما نو هستند، سعی کنید کمی بیشتر آنها را بپوشید. ممکن است با راه رفتن صدای کف آن بیفتد، پس سعی کنید آنها را در اطراف خانه بپوشید تا به آنها کمک کنید قبل از ورود به سالن یا راهروی مسقف از صدا بیفتند.

2- اگر کفش های شما به تازگی خیس شده، ممکن است مقداری رطوبت بین کفی و کف کفش به جای مانده باشد؛ پس باید آن را از بین ببرید. می توانید کفی را خارج کنید و کفش هایتان را در فضای آزاد قرار دهید تا خشک شوند اما اگر عجله دارید، با سشوار کف کفش را خشک کنید و البته مراقب باشد حرارت آن پلاستیک کفش را ذوب نکند.

3- می توانید از پودر بچه هم استفاده کنید. کافی است مقداری پودر را بین کفی و کف کفش بپاید و با یک دستمال آن را پخش کنید. کمی از پودر را به کف کفش هم بزنید تا از شر جیر-جیر آن خلاص شوید.

4- استفاده از اسپری تافت مو هم یک روش موثر است و صدای کف کفش را ساکت می کند.

5- اگر صدا از بین نرفت، یک تکه کاغذ سنباده را روی سطح زیرین کف لاستیکی بمالید. این باعث تغییر سطح لاستیک می شود که می تواند صدای مزاحم را از بین ببرد.

پیشنهاد مطالعه: مطلب موجودی که مغز و قلب ندارد! را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 16 مرداد 1401 بروزرسانی: 16 مرداد 1401 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 2174

به "5 راه ساده برای رفع صدای جیر جیر کف کفش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 راه ساده برای رفع صدای جیر جیر کف کفش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید