پیدا شدن نقاشی 280 هزار یورویی در سطل زباله

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، پلیس آلمان تابلو نقاشی ارزشمندی را که یک بازرگان در فرودگاه دوسلدورف جا گذاشته بود در یک سطل زباله پیدا کرد.

پیدا شدن نقاشی 280 هزار یورویی در سطل زباله

به گزارش دویچه وله، اواخر ماه نوامبر یک بازرگان آلمانی تابلو نقاشی سورئال ارزشمندی از ایو تانگی نقاش فرانسوی را به طور اتفاقی در فرودگاه دوسلدورف جا گذاشته بود و حالا پلیس آلمان با کشف این تابلو در یک سطل زباله نزدیک فرودگاه این اثر هنری را از نابودی حتمی نجات داده است.

این تابلو نقاشی که ارزش آن 280 هزار یورو برآورد می گردد در یک جعبه مستطیلی مقوایی قرار داده شده بود. بازرگان آلمانی که اطلاعاتی از هویتش معین نیست پس از رسیدن به مقصد، متوجه نبودن تابلو نقاشی شده بود. او با ارسال چندین ایمیل به پلیس دوسلدورف خواهان جست و جو برای تابلو نقاشی با ابعاد 60 در 40 سانتی متر شد، اما در جست و جو های اولیه اثری از تابلو پیدا نشد.

با پیگیری های بیشتر و ادامه جست و جو ها این اثر درنهایت در سطل زباله های کاغذی قابل بازیافت کشف شد.

پلیس آلمان که روز چهارشنبه این تابلو نقاشی را به صاحب اصلی اش تحویل داده است کشف این اثر هنری را یکی از بهترین داستان های امسال عنوان نموده است.

ایو تانگی متولد سال 1900 از نقاشان فرانسوی آثار انتزاعی و مناظر سورئال بود. از جمله هنرمندان معاصر این نقاش به سالوادور دالی می توان اشاره نمود.

منبع: فرارو
انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1434

به "پیدا شدن نقاشی 280 هزار یورویی در سطل زباله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیدا شدن نقاشی 280 هزار یورویی در سطل زباله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید