پاکدل: عملکرد درخشان تیم ملی هندبال مقدمه ای برای حمایت بیشتر است

به گزارش مجله خبری تیرول، به گزارش خبرنگاران، علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال پس از کسب مقام چهارم تیم ملی هندبال کشورمان در رقابت های قهرمانی زنان آسیا گفت: بچه ها تمام توان خود را در این بازی گذاشتند و حتی می توانستیم بازی را ببریم طوری که در اواسط نیمه نخست هم 5 گل از حریف جلو بودیم اما به هر حال نشد.

پاکدل: عملکرد درخشان تیم ملی هندبال مقدمه ای برای حمایت بیشتر است

وی اضافه کرد: بازیکنان با تمام وجود بازی کردند و تلاش کردند که مدال برنز را از آن خود کنند اما حریف آنها قزاقستانی بود که تازه از مسابقات قهرمانی زنان جهان برگشته و در چند سال اخیر در سطح اول هندبال زنان آسیا حضور پیروزی دارد.

پاکدل با بیان اینکه امروز هم به دلیل ابتلای هر سه مربی تیم ملی به کرونا، آنها را روی نیمکت بازی نداشتیم، ادامه داد: قطعاً اگر امروز کادر فنی روی نیمکت بود شرایط متفاوت بود.

وی در مورد شرایط سلامتی سه تن از اعضای کادر فنی و یکی از بازیکنان تیم ملی هم بیان داشت: خدا را شکر حال خدیجه قانع و نشمین شافعیان، مربی و مشاور فنی تیم ملی و همچنین صونا بیداد، بازیکن تیم ملی خوب است. در مورد شرایط عزت ا… رزمگر هم باید بگویم امروز به همراه سفیر کشورمان در اردن با حضور در بیمارستان جویای احوال و پیگیر درمان مدیرفنی تیم ملی بانوان شدیم. باید بگویم فرایند درمان بسیار بهتر از روزهای قبل است و امیدوارم وی ظرف یکی دو روز آینده از بیمارستان مرخص شود و هر چهار عزیز بزودی به کشور باز گردند. در اینجا باید از حمایت های آقای ناصری، سفیر کشورمان در اردن تشکر کنم.

وی در ادامه با اشاره به صعود تاریخی تیم ملی هندبال بانوان کشورمان به مرحله نیمه نهایی و حضور در رقابت های جهانی ادامه داد: تیم ملی هندبال بانوان تا همین اینجا صعود تاریخی به رقابت های جهانی و مقام چهارم رقابت های آسیایی را کسب کرده که برای نخستین بار در تاریخ هندبال بانوان کشورمان رقم خورده است و این امر نتیجه تلاش بازیکنان و کادر فنی بود و من باید از همه این عزیزان تشکر کنم. بازیکنان تیم ملی بانوان برای نخستین بار در مسابقات جهانی حضور خواهند داشت و همین که پرچم کشورمان در مسابقات جهانی برافراشته شود، اتفاق مهمی است و باید از همه کسانی که باعث شدند چنین امر مهمی برای هندبال کشورمان رقم بخورد، تشکر کنم.

وی اعلام نمود: همین جا باید از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک که به تیم ملی کمک کردند و از حمایت های همدلانه شخص آقای سجادی وزیر ورزش و جوانان، صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و همکاران این دو عزیز و به خصوص همکارانم در کادر اجرایی فدراسیون، اصحاب رسانه و شرکت اشتاد سازه و شخص آقای حسامی، حامی مالی تیم ملی بانوان و همچنین هیأت های هندبال دو استان قزوین و خصوصاً خراسان رضوی که در زمینه برگزاری اردوهای آماده سازی تیم ملی نقش مهمی داشتند، تشکر و قدردانی کنم.

رئیس فدراسیون هندبال با اشاره به حضور پیروز و عملکرد درخشان دو کوبل داوری از استان های اصفهان و قزوین متشکل از فرناز مظاهری، عاطفه مظفری، مرضیه قفلی و مژگان حسن زاده به همراه میترا نوری عضو فنی این مسابقات، گفت: این مساله هم اتفاق مهمی بود و امیدوارم تمام این اتفاقات باعث شود حمایت جدی تری از هندبال کشورمان که ورزشی مجذوب کننده و پرطرفدار است، صورت گیرد.

گفتنی است ساعتی پیش تیم ملی هندبال کشورمان با قبول شکست نزدیک برابر قزاقستان در دیدار رده بندی رقابت های هندبال قهرمانی زنان آسیا بر جایگاه چهارم این رقابت ها ایستاد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 مهر 1400 بروزرسانی: 19 مهر 1400 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1878

به "پاکدل: عملکرد درخشان تیم ملی هندبال مقدمه ای برای حمایت بیشتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاکدل: عملکرد درخشان تیم ملی هندبال مقدمه ای برای حمایت بیشتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید