مس برای طلا شدن به میدان می رود، نود به دنبال ادامه شگفتی سازی

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، در سومین روز از هفته نهم رقابتهای لیگ دسته اول امروز پنج بازی در شهرهای مختلف کشور برگزار می گردد تا پرونده این مسابقات در هفته نهم بسته گردد.

مس برای طلا شدن به میدان می رود، نود به دنبال ادامه شگفتی سازی

در یکی از حساس ترین دیدارهای امروز مس رفسنجان صدرنشین مسابقات در هفته هشتم میهمان آلومینیوم اراک است؛ آلومینیومی که با حداقل اختلاف نسبت به صدر جدول داعیه صعود در سر دارد.

شاگردان محمود فکری در آلومینیوم 15 امتیازی هستند و در صورت پیروزی در این بازی خانگی با مس رفسنجان هم امتیاز شده و رسما در کورس صدرنشینان قرار خواهند گرفت.

مس رفسنجان در هشت هفته ابتدایی مسابقات با 15 گلِ زده، تهاجمی ترین تیم لیگ بوده و آلومینیوم با تنها سه گل خورده بهترین خط دفاعی را در اختیار دارد و تقابل بهترین خط حمله با بهترین خط دفاع نیز در نوع خود قابل توجه است.

در دیگر دیدارامروز رایکا میهمان آخرین تیم جدول، شهرداری تبریز است. هرچند شرایط رایکا نیز در جدول چندان مناسب نیست و در هفته هشتم با پنج امتیاز در رده پانزدهم قرار داشت اما شاید آنها امروز برابر تیمی که تنها یک امتیاز از هشت بازی دارد کار سختی نداشته باشند.

قشقایی شیراز نیز از تیم های نه چندان خوشبخت این فصل است که با پنج امتیاز در رده شانزدهم واقع شده است. شیرازی ها امروز میزبان نیروی زمینی هستند که آنها به تازگی از انتهای جدول جدا و شرایطشان قدری بهتر شده است. قشقایی اگر امروز هم در خانه بازنده باشد، می تواند از هم اکنون به عنوان یکی از کاندیداهای سقوط معرفی گردد.

تیم سرخ پوشان در حالی امروز میزبان نود ارومیه است که تیم خوش ساختار ارومیه نتایج خوبی تا سرانجام هفته هشتم گرفته و در صورت ادامه این روند می تواند همچنان در کورس بالای جدولی ها باقی بماند. نود نیز تا به اینجای کار از تیم های شگفتی ساز مسابقات بوده و با امتیازات خوبی که گرفته در بالای جدول میان بزرگان صندلی خود را تثبیت نموده است.

داماش و بادران هم دیداری سخت برابر هم دارند. از سویی بادران که با فرهاد کاظمی در مسابقات حضور دارد هنوز از صدر جدول فاصله چندانی نگرفته و می تواند خیلی زود به جمع مدعیان بازگردد و از سوی دیگر داماش نیز همیشه در خانه و با حمایت هوادارانش نتایج خوبی گرفته است.

داماشی ها در سرانجام هفته هشتم با 10 امتیاز در رده یازدهم قرار داشتند و بادران با 15 امتیاز در رده ششم قرار داشت.

برنامه بازیهای باقیمانده از هفته نهم لیگ دسته اول که امروز برگزار می گردد به توضیح زیر است؛

* قشقایی شیراز - نیروی زمینی تهران؛ ساعت 14:45

* رایکای بابل - شهرداری تبریز؛ ساعت 14:45

* آلومینیوم اراک - مس رفسنجان؛ ساعت 15

* سرخ پوشان پاکدشت - نود ارومیه؛ ساعت 15

* داماش گیلان - بادران تهران؛ ساعت 15

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 آذر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 584

به "مس برای طلا شدن به میدان می رود، نود به دنبال ادامه شگفتی سازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مس برای طلا شدن به میدان می رود، نود به دنبال ادامه شگفتی سازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید