مثلث ترسناک پرسپولیس

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، پرسپولیس با بردن تراکتور، بیش از قبل به قهرمانی لیگ نزدیک شده و تا رسیدن به جام، فقط نود دقیقه فاصله دارد. اگر تیم یحیی در هفته پایانی دچار مشکل نشود، جلال حسینی برای پنجمین فصل پیاپی جام قهرمانی را بالای سر می برد. پرسپولیس بخش زیادی از این موفقیت را، مدیون استفاده درست گل محمدی از سه مهاجم تیمش بوده است. عیسی آل کثیر، شهریار مغانلو و مهدی عبدی، که هر وقت روی نیمکت نشسته اند هم به اسم یار تعویضی، توانسته اند تاثیرشان را در زمین مسابقه بگذارند.

مثلث ترسناک پرسپولیس

گل محمدی در نیم فصل اول، گزینه های زیادی برای تعویض در اختیار نداشت و بازیکنان تعویضی او هم، هیچ گلی نزدند. نیم فصل دوم، با بازگشت آل کثیر و خرید مغانلو دست او روی نیمکت باز شد. هر بازی، حداقل یکی از سه مهاجم او روی نیمکت قرار می گرفت و موقع احتیاج و بر اساس شرایط بازی، جای یکی از دو مهاجم اصلی وارد زمین می شد. همین موضوع، پرسپولیس را تبدیل به موفقیت ترین تیم لیگ در استفاده از بازیکنان تعویضی کرد. 7 گل، که نقش پررنگی در صدرنشینی پرسپولیس داشتند. هیچ تیمی در نیم فصل دوم، حتی نزدیک به این آمار هم نشده است.

عیسی آل کثیر بازی با نساجی به اسم بازیکن تعویضی زننده گل دوم پرسپولیس بود. بازی سرنوشت ساز با سپاهان هم آل کثیر، جای عالیشاه را در زمین گرفت و تک گل پرسپولیس را زد. بازی با ذوب آهن، دو گل شهریار مغانلو و عبدی که هر دو به اسم بازیکن تعویضی وارد زمین شدند، باخت پرسپولیس را با برد عوض کرد. مهدی عبدی، مقابل مس رفسنجان توانست با گلش امتیازات کامل مسابقه را برای پرسپولیس بگیرد. این هفته هم عبدی، تعویض طلایی پرسپولیس بود و با زدن دو گل، این تیم را به بازی برگرداندن و پیروزی مقابل تراکتور را قطعی کرد.

گرفتن 8 امتیاز به وسیله بازیکنان تعویضی، نشان می دهد گل محمدی به خوبی توانسته از پتانسیل مهاجمان تیمش استفاده کند. سه مهاجمی که هم در ترکیب اصلی هم به اسم بازیکن ذخیره، تاثیرشان را روی عملکرد تیم گذاشته اند. دو نفر از این سه نفر، در صورت قهرمانی برای اولین بار، می توانند فاتح لیگ برتر شوند.

فوتبال 360

منبع: فرارو
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1801

به "مثلث ترسناک پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مثلث ترسناک پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید