رئیس اتحادیه صنف رایانه انتخاب شد

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی به نقل از اتحادیه رایانه، محمدرضا فرجی تهرانی با رای هیئت مدیره به ریاست اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران انتخاب و جایگزین سیدمهدی میرمهدی شد.

رئیس اتحادیه صنف رایانه انتخاب شد

انتخابات هیئت مدیره و بازرس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران به صورت الکترونیکی برگزار گردید و اعضای هیئت مدیره برای 4 سال مشخص شدند.

در این دوره از انتخابات به ترتیب محمدرضا فرجی تهرانی، سید محمد لواسانی، فرهاد غنی زاده، ناصر جلالی، مجید حاجی خانی فرد، جلال بهنیا، رضا حیدری رنجبر توانستند بیشترین آراء را به خود اختصاص دهند.

براساس شمارش آرا، سید سعید نقوی الحسینی به عنوان بازرس اتحادیه، احسان بیات بیدکربه به عنوان عضو علی البدل اول و فرشید متولی باشی بازرس علی البدل انتخاب شدند.

محمدرضا فرجی با کسب بیشترین تعداد آراء به عنوان رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران و سیدمحمدلواسانی به عنوان نایب رئیس اول و فرهاد غنی زاده به عنوان نایب رئیس دوم و همچنین مجید حاجی خانی به عنوان خزانه دار مشخص شدند.

هیئت مدیره جدید اتحادیه صنف رایانه تهران خود را متعهد به شفافیت، پاسخگویی، مطالبه گری، اقتدار و رونق کسب و کار این صنف می داند و در این راستا اهداف و برنامه های 20 گانه ای را ترسیم نموده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 مهر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 449

به "رئیس اتحادیه صنف رایانه انتخاب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس اتحادیه صنف رایانه انتخاب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید