جریمه های خروج از طرح بعد از ساعت 14 حذف می گردد

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، حناچی با اشاره به اینکه همچنان 50 درصد ظرفیت مترو خالی است، گفت: اگر فردی پس از ساعت 14 هنگام خروج از طرح جریمه شده باشد، این مبلغ حذف می گردد.

جریمه های خروج از طرح بعد از ساعت 14 حذف می گردد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، پیروز حناچی شهردار تهران در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی در مورد میزان استفاده مردم از مترو پس از اجرای مجدد طرح ترافیک گفت: بر اساس آمار های موجود میزان استفاده از مترو کمتر از 50 درصد ظرفیت آن است.

وی با اشاره به اینکه بیش از 95 درصد مردم در هنگام استفاده از مترو از ماسک استفاده می نمایند، گفت: رعایت این مساله در مناطق جنوبی کمتر است. البته در استفاده از ماسک در اتوبوس رانی هنوز مشکلاتی وجود دارد که آن هم به دلیل نوع استفاده از اتوبوس ها است.

شهردار تهران با بیان اینکه در زمان لغو اجرای طرح ترافیک آمار ها نشان می داد که استفاده از خودروی شخصی و سفر های غیرضروری 40 درصد افزایش داشته است، ابراز داشت:، اما امروز با اجرای طرح ترافیک این مشکل مرتفع شده است.

وی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه افراد بعد از ساعت 14 و هنگام خروج از طرح جریمه شده اند، گفت: این خبر دیروز هم به گوش من رسید که دستور آنالیز موضوع را داده ام.

وی اضافه نمود: اگر این اتفاق اتفاق افتاده باشد حتماً جریمه ها حذف خواهد شد و وعده ای که به مردم داده بودیم پابرجاست.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1165

به "جریمه های خروج از طرح بعد از ساعت 14 حذف می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه های خروج از طرح بعد از ساعت 14 حذف می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید