ترافیک سنگین و پر حجم در ورودی شرقی پایتخت

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور های شرق استان تهران سنگین و پر حجم گزارش شده و خودرو ها به مرور در حال عبور از این محور های مواصلاتی کشور هستند.

ترافیک سنگین و پر حجم در ورودی شرقی پایتخت

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران ایرج کهریزی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در مورد اوضاع ترافیکی محور های هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور هراز سنگین، اما پر حجم، اما روان در جریان است و تمام پرسنل پلیس راه با آمادگی صددرصدی در سطح محور ها حاضر هستند.

کهریزی گفت: تردد وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور فیروزکوه پرحجم و سنگین گزارش شده و خودرو ها به مرور در حال عبور از محور های مواصلاتی کشور هستند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه جلسه خاصی در محور های مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، تاکید نمود: عبور و مرور وسایل نقلیه از دو لاین رفت و برگشت محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم روان و عادی گزارش شده و خوشبختانه به دلیل عریض بودن این محور ها تردد به صورت روان در جریان است.

وی ادامه داد: هموطنان با رعایت کامل مقررات هدایت و رانندگی، مدیریت زمان سفر، حقوق شهروندی و عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز مانند سرعت، سبقت و انحراف به چپ و همچنین رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودرو های جلویی و عدم تغییر راستا ناگهانی در حین رانندگی می توانند سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هموطنان ما را رقم بزنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 آذر 1399 بروزرسانی: 3 آذر 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1331

به "ترافیک سنگین و پر حجم در ورودی شرقی پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک سنگین و پر حجم در ورودی شرقی پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید