پرسپولیس &ndash فولاد باید تکرار گردد!

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، حسین کلانی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می گوید: من اگر در استادیوم غدیر اهواز بودم به هیچ وجه اجازه بازی کردن تیم را نمی دادم و تیمم را از زمین بیرون می کشیدم.

پرسپولیس &ndash فولاد باید تکرار گردد!

پرسپولیس - فولاد باید تکرار گردد!

عصبانیت پرسپولیسی ها بابت اتفاقات بازی با فولاد همچنان ادامه دارد. در شرایطی که بازیکنان، کادرفنی و کادر مدیریتی باشگاه پرسپولیس سعی دارند تمرکز خود را روی بازی های بعدی معطوف نمایند، پیشکسوتان این باشگاه کوتاه نمی آیند و معتقدند که شرایط و اتفاقاتی که در اهواز افتاده، نیازمند بازبینی جدی از سوی فدراسیون فوتبال است.

حسین کلانی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، حتی قدم فراتر می گذارد و درباره این بازی حکم صادر می نماید: باید این بازی تکرار گردد. او این جمله را بعد از پرسشی بیان می نماید که درباره مسائل داوری بازی از او پرسیده شده بود. کلانی معتقد است صاحب نظران، قضاوت داور بازی را پر از اشتباه می دانند. او تأکید می نماید: من اگر در استادیوم غدیر اهواز بودم به هیچ وجه اجازه بازی کردن تیم را نمی دادم و تیمم را از زمین بیرون می کشیدم. درست است که محرومیت و ضرر برای تیم به دنبال داشت اما اجازه نمی دادم علیه تیم ما کار نمایند. من قبلاً هم در اهواز بودم و این اتفاقات تکرار شده است. الان هم این مسائل را سر تیم ما آوردند. ورزشکاران نجیب هستند و برابر این قبیل مسائل واکنشی ندارند. باید به این بازی رسیدگی گردد و بازی را تکرار نمایند. نمی توان در برابر آن سکوت کرد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اتفاقات پیش از بازی می گوید: گاهی اتفاقاتی رخ می دهد که آدم نمی تواند هیچ کاری برابر آن ها انجام دهد. این اتفاقات درباره پرسپولیس بسیار عجیب است و برای من جای سوال دارد. قبل از بازی پرسپولیس برابر فولاد چند اتفاق رخ داد که به نظرم سر پرسپولیس را بریدند.

او با اشاره به محبوس شدن بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس در اتوبوس پیش از آغاز بازی، تأکید می نماید: پرسپولیس تیم مظلومی است. اگر بازی ما را عقب یا جلو هم بیندازند از قانون تبعیت می کنیم اما ناگهان قبل از بازی می گویند برق استادیوم قطع شده در حالی که همه استادیوم ها برق اضطراری دارند. در عمرم ندیدنم استادیومی برق اضطراری نداشته باشد. بعد اجازه نمی دهند تیم وارد رختکن گردد و با همان وضعیت آشفته در اتوبوس می مانند.

پیشکسوت پرسپولیس می گوید: وقتی بین دو نیمه وارد رختکن می شوند، چراغ ها خاموش است و بازیکن با همان وضعیت استراحت می نماید و خستگی در تن بازیکنان می ماند. از سوی دیگر داور و یاری داور درست قضاوت نمی نمایند و به وضوح اختلاف نظر دارند. مسائلی رخ می دهد که در نهایت آدم نمی تواند به این اتفاقات خوشبین باشد.

390 - 2

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 22 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 159

به "پرسپولیس &ndash فولاد باید تکرار گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس &ndash فولاد باید تکرار گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید