وداع زودهنگام هر دو نماینده ایران در روز نخست

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، دهمین مرحله از رقابتهای گرندپری در سال 2018 صبح امروز با حضور 352 جودوکار از 47 کشوردر تاشکند شروع شد. در روز نخست این مسابقات جودوکاران اوزان 60- و 66- کیلوگرم به روی تاتامی می روند که تیم کشورمان در هر دو وزن نماینده داشت.

وداع زودهنگام هر دو نماینده ایران در روز نخست

ابوالفضل محمودی جودوکار وزن 60- کیلوگرم کشورمان در همان مبارزه نخست به رقیبی از کشور میزبان باخت و حذف شد. وی دور نخست استراحت داشت و سپس برابر عروض بایف ازبک با رنکینگ 24 دنیا، مدال برنز المپیک 2016 و برنز دنیای 2017 ضربه فنی شد و از دور مسابقات کنار رفت.

در وزن 66- کیلوگرم نیز محمدرضا صدیقی در مبارزه نخست نتیجه را به نجات شیخ علیزاده از آذربایجان باخت و حذف شد. این جودوکار آذری با 30 سال سن سال 2005 مدال برنز دنیا را کسب نموده بود.

در ادامه این مسابقات فردا شنبه 19 آبان ماه در روز دوم این رقابتها مهدی فتحی پور تنها نماینده ایران است که در وزن 81- کیلوگرم، جایی که 36 جودوکار حضور دارند در نخستین مبارزه به مصافباشموف جودوکار 17 ساله ترکمنستان با مدال نقره نوجوانان آسیا می رود.

یکشنبه در روز پایانی هم تیم کشورمان دو نماینده دارد. ایمان نیک اقبال دارده مدال نقره و برنز 2014 و 2015 جوانان آسیا در وزن 90- کیلوگرم به روی تاتامی می رود. در این وزن 29 جودوکار حضور دارند که نیک اقبال به مصاف اسلام بازبایف از قزاقستان می رود. این جودوکار قزاق با رنکینگ 15 چهار مدال نقره و برنز آسیا و 6 طلا و برنز گرندپریها را در کارنامه دارد.

حمید رضا ملک زاده هم در وزن 100+ کیلوگرم که طلای نوجوانان آسیا در سال 2015 دور نخست استراحت دارد و سپس با یرسیل خاشیبایف از قزاقستان می رود. در این وزن هم 17 جودوکار حضور دارند. وی در صورت برتری ، به مصاف برنده مبارزه جودوکاران ازبکستان و قزاقستان می رود.

تیم ملی جودو ایران با 5 نماینده و با راهنمایی محمد منصوری در این مسابقات حضور دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 98

به "وداع زودهنگام هر دو نماینده ایران در روز نخست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وداع زودهنگام هر دو نماینده ایران در روز نخست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید