نامه سرگشاده مدیرعامل آمازون به کارکنانش در خصوص کرونا

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی به نقل از سی ان بی سی، آمازون در هفته های اخیر به علت مجبور کردن کارکنان خود به حضور در محل کار علیرغم شیوع گسترده ویروس کرونا با انتقادهای شدیدی روبرو شده است.

نامه سرگشاده مدیرعامل آمازون به کارکنانش در خصوص کرونا

این شرکت آمریکایی کارکنان خود در این کشور و دیگر شعبات خود در نقاط مختلف دنیا را تهدید نموده که اگر از حضور در محل کار خودداری نمایند با خطر قطع دستمزد روبرو هستند. آمازون مدعی است که کارمندانش با رعایت فاصله جانبی از یکدیگر فعالیت های روزمره خود را انجام می دهند تا سلامت آنها حفظ گردد. اما معین نیست این مساله واقعاً چقدر در این شرکت رعایت می گردد.

به دنبال بی توجهی آمازون به حفظ امنیت و سلامت کارکنانش، 4 سناتور آمریکایی با ارسال نامه ای خطاب به جف بزوس از وی خواستند تا برای حفاظت از کارکنان خود در شرایط شیوع گسترده کرونا فعالیت های بیشتری انجام دهد.

به نظر می رسد ارسال نامه سرگشاده بزوس خطاب به کارمندانش در واکنش به این انتقادها انجام شده باشد.

وی در بخشی از این نامه افزوده که نامعین بودن شیوه برخورد با کرونا باعث نگرانی همه شده ولی بخش اعظم کارهایی که در آمازون انجام می شوند از منزل به پیش برده نمی شوند. با این حال آمازون اقداماتی را برای ارتقای امنیت مراکز خود انجام داده و اقدامات بیشتری را نیز به همین دلیل انجام خواهد داد.

وی مدعی شده که آمازون سفارش های خرید میلیون ها ماسک را برای کارمندانی انجام می دهد که نمی توانند دورکاری نمایند و با توجه به کمبود ماسک این سفارش ها باید به مقصد برسند تا افراد بتوانند کارهای ضروری خود را انجام دهند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 934

به "نامه سرگشاده مدیرعامل آمازون به کارکنانش در خصوص کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه سرگشاده مدیرعامل آمازون به کارکنانش در خصوص کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید