ماسیمیلیانو آلگری: ترجیح دادیم روی دیبالا ریسک نکنیم، در نیمه دوم اجازه ندادیم به سمت دروازه ما شلیک شود

ماسیمیلیانو آلگری از درخشش تیمش در غیاب کریس رونالدو راضی است.

ماسیمیلیانو آلگری: ترجیح دادیم روی دیبالا ریسک نکنیم، در نیمه دوم اجازه ندادیم به سمت دروازه ما شلیک شود

به گزارش خبرنگاران، ماسیمیلیانو آلگری پس از فزونی یک بر صفر تیمش مقابل امپولی در رقابت های سری A ایتالیا آن هم در غیاب کریس رونالدوی پرتغالی از عملکرد شاگردان خود ابراز رضایت کرد.

او گفت: کین شخصیت و کیفیت لازم برای تبدیل شدن به بازیکنی بزرگ را دارد اما در سال های اخیر بازیکنان بسکمک راهشان را گم کردند. در یوونتوس داشتن ذهنیت قوی خیلی مهم است. وقتی در یوونتوس، در کنار بازیکنان بزرگ تمرین می کنید، انگیزه بالایی خواهید داشت. کین باید همیشه حرفه ای باشد، سخت کار کند و هرروز بهتر از قبل شود. دیبالا در بازی های ملی دچار مصدومیت خفیفی شده بود و حین گرم کردن، حس کرد عضله اش گرفته است. بنابر این تصمیم گرفتیم روی او ریسک نکنیم. جای نگرانی وجود ندارد. مویزه کین در 2 بازی برای ایتالیا گل زد و توجهات زیادی را به خود جلب کرد اما در این 2 بازی از نظر بدنی و ذهنی، انرژی زیادی صرف کرد. بازیکنانی داشتیم که پس از بازی های ملی خسته بودند و باید در چنین شرایطی، میزان انرژی آن ها را مدیریت می کردیم.

او درباره نمایش رقیب افزود: امپولی ابتدای نیمه اول را تهاجمی شروع کرد و ما صبور بودیم. صبر کردیم تا از انرژی رقیب کاسته شود و سپس در نیمه دوم نمایشی عالی ارائه دادیم. در نیمه دوم اجازه ندادیم به سمت دروازه ما شوت بزنند. پیروزی پس از مسابقات ملی آسان نیست. حالا در 20 روز، 7 بازی پیش رو داریم و بازگشت مصدومان می تواند کمک مهمی به ما کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 11 تیر 1398 شناسه مطلب: 183

به "ماسیمیلیانو آلگری: ترجیح دادیم روی دیبالا ریسک نکنیم، در نیمه دوم اجازه ندادیم به سمت دروازه ما شلیک شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماسیمیلیانو آلگری: ترجیح دادیم روی دیبالا ریسک نکنیم، در نیمه دوم اجازه ندادیم به سمت دروازه ما شلیک شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید