دستگیری چهار نفر از اراذل و اوباش شهرقدس

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری 4 نفر از اراذل و اوباش شهرقدس اطلاع داد و گفت: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و کسانی که از فضای مجازی برای این افراد اقدام به تبلیغات می نمایند با رصد پلیس فتا و امنیت به شدت برخورد می گردد.

دستگیری چهار نفر از اراذل و اوباش شهرقدس

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از فارس از شهرقدس، سردار کیوان ظهیری فرمانده انتظامی غرب استان تهران در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: طی گزارش رسیده به فرماندهی انتظامی شهرستان قدس مبنی بر اقدام تعدادی از اراذل و اوباش در یکی از محلات با استفاده از سلاح سرد و گرم و ایجاد رعب و وحشت میان مردم، عربده کشی و تخریب اموال عمومی اقدامات لازم برای مقابله با این افراد انجام شد.

وی گفت: همکاران انتظامی از همان ابتدا با قدرت وارد صحنه شده و پس از هماهنگی با مرجع قضایی، شناسایی افراد در دستور کار نهاده شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران اضافه نمود: طی اقدامات عملیاتی انجام گرفته توسط پلیس، 4 نفر از این افراد که در غرب استان تهران سابقه دار بوده و پیش از این نیز از سلاح سرد استفاده نموده و عربده کشی داشتند، دستگیر شدند.

سردار ظهیری ادامه داد: 4 نفر دیگر به غرب کشور متواری و در مخفیگاهی بوده که 2 نفر از آن ها به هنگام مراجعه به شهر قدس در رصد اطلاعاتی پلیس نهاده شده و دستگیر شدند و 2 متهم دیگر در غرب کشور شناسایی و دستگیر شدند.

وی خطاب به برهم زنندگان امنیت و نظم جامعه، هشدار داد: تمام کسانی که اقدام به ایجاد رعب و وحشت و استفاده از سلاح سرد و گرم و تخریب اموال عمومی می نمایند و آرامش و آسایش مردم را به هم می زنند، پلیس با جدیت با آن ها برخورد و به هیچ عنوان با آن ها مماشات نخواهیم کرد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با تأکید بر اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است، گفت: از مردم درخواست می کنیم همکاری بیشتر با نیروی انتظامی داشته و کسانی که به این شکل نظم و آسایش جامعه را برهم زده و یا پاتوق هایی ایجاد می نمایند را به پلیس معرفی نموده تا اقدام به برنامه ریزی و جمع آوری آن ها گردد.

سردار ظهیری توضیح داد: افرادی که از فضای مجازی برای تبلیغ این گونه اقدامات خود استفاده می نمایند، به وسیله پلیس فتا و امنیت کنترل شده و با کسانی که برای آن ها تبلیغات انجام می دهند به شدت برخورد خواهد شد.

به گزارش فارس، چندی پیش تعدادی از اراذل و اوباش در محله گودرزی شمالی اقدام به ایجاد رعب و وحشت میان مردم نموده و به بخشی از اموال عمومی خسارت وارد کردند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 20 دی 1399 بروزرسانی: 20 دی 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1430

به "دستگیری چهار نفر از اراذل و اوباش شهرقدس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری چهار نفر از اراذل و اوباش شهرقدس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید