تامین کالاهای اساسی خراسان جنوبی با رعایت پروتکل های بهداشتی حمل و نقل

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: با همت بخش حمل و نقل عمومی کالا و به خصوص رانندگان استان بالغ بر 23 هزارتن گندم مورد احتیاج استان از بنادر به انبارهای سطح استان حمل شده و حمل کالاها به صورت شبانه روزی انجام می گردد.

تامین کالاهای اساسی خراسان جنوبی با رعایت پروتکل های بهداشتی حمل و نقل

ایسنا، اسدالله جلال زاده، چهارشنبه شب 27 فروردین در جمع مجله سرگرمی و تفریحی اظهار کرد: با توجه به ضرورت حمل کالا های اساسی از بنادر کشور، بخش حمل و نقل استان و بالاخص رانندگان جاده ای به دنبال برگزاری جلسات هماهنگی با شرکت ها و انجمن های صنفی ذیربط از اولین روز طرح فاصله گذاری اجتماعی در عرصه حضور داشته اند.

وی اضافه نمود: با همت بخش حمل و نقل عمومی کالا و به خصوص رانندگان استان بالغ بر 23 هزارتن گندم مورد احتیاج استان از بنادر به انبارهای سطح استان حمل شده و حمل کالاها به صورت شبانه روزی انجام می گردد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی یادآور شد: ظرف روزهای گذشته بالغ بر 1100 دستگاه کامیون برای حمل گندم به بنادر جنوبی کشور اعزام شده و پیگیری های مستمر توسط دست اندرکاران بخش حمل و نقل استان برای تامین و اعزام ناوگان ادامه دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 20 خرداد 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 999

به "تامین کالاهای اساسی خراسان جنوبی با رعایت پروتکل های بهداشتی حمل و نقل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تامین کالاهای اساسی خراسان جنوبی با رعایت پروتکل های بهداشتی حمل و نقل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید