انعقاد قرارداد بیمه سلامت با داروخانه های تازه تاسیس؛ به زودی

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، تهران (پانا) - مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران از انعقاد قرارداد این سازمان با داروخانه های تازه تاسیس درآینده ای نزدیک اطلاع داد.

انعقاد قرارداد بیمه سلامت با داروخانه های تازه تاسیس؛ به زودی

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان بیمه سلامت، محمد مهدی ناصحی به مناسبت هفته بیمه سلامت، گفت: طی حضور انجمن داروسازان ایران در سازمان بیمه سلامت ایران و توافقات انجام شده مقرر شد که با داروسازان جوانی که عمدتا در مناطق محروم و حاشیه شهرها اقدام به تاسیس داروخانه نموده اند قرارداد منعقد گردد تا حمایت وانگیزه مناسبی برای آنان ایجاد گردد.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اینکه این اقدام دراولین فرصت و پس از آنالیز های کامل انجام خواهد شد، ادامه داد: این موضوع تحولی عظیم در جامعه داروسازی ایجاد خواهد نمود به نحوی که حتی با داروخانه های تهران که هزینه بالاتری نسبت به سایر استانها دارند نیز قرارداد منعقد خواهد شد.

ناصحی گفت: مدت ها بود که به دلیل کمبود منابع عقد قرارداد جدیدی با بعضی مراکز و داروخانه ها نداشتیم . مراکز پاراکلینیک، آزمایشگاه ها، مراکز رادیولوژی و توانبخشی جدید در لیست بیمه نبودند به همین جهت این نوید را می دهیم که این فرصت برای این مراکز نیز ایجاد خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1335

به "انعقاد قرارداد بیمه سلامت با داروخانه های تازه تاسیس؛ به زودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انعقاد قرارداد بیمه سلامت با داروخانه های تازه تاسیس؛ به زودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید